Zamknij

Zniewolona, odc. 46: streszczenie. Co się wydarzy w czterdziestym szóstym odcinku?

Jolanta Waligóra
27.08.2019 09:54
Zniewolona, odc. 46: streszczenie. Co się wydarzy w czterdziestym szóstym odcinku?
fot. vod.tvp.pl

Streszczenie 46. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu Katierina trafia do Czerwinki. Z kolei Nikołaj Doroszenko zgłasza do Zgromadzenia Szlacheckiego sprawę dezercji, kradzieży orderów i zamordowania Aleksieja Kosacza. Co jeszcze się wydarzy w 46. odc. serialu "Zniewolona"? Streszczenie i datę emisji można znaleźć w tym artykule.

"Zniewolona", odcinek 46 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku ukraińskiej produkcji kostiumowej? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy i o której godzinie oglądać nowy epizod? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 46. odc. "Zniewolonej".

Zniewolona, odcinek 46 - streszczenie serialu

Streszczenie 46. odcinka "Zniewolonej" brzmi następująco: Katierina trafia do Czerwinki. Skopcy, którzy tam przebywają, uznają dziewczynę za wcielenie zła i urządzają nad nią egzorcyzmy. Grigorij, będąc pod wpływem morfiny, znów ma przewidzenia. Mężczyzna odczuwa chorą nogę i prosi przywódcę sekty o pomoc. Z kolei młodemu Czerwińskiemu grozi bankructwo. Okoliczni właściciele, na czele których staje wygnany Jaszka, chcą zagarnąć majątek bez licytacji. Nikołaj Doroszenko zgłasza do Zgromadzenia Szlacheckiego sprawę dezercji, kradzieży orderów i zamordowania Aleksieja Kosacza. Natalia nie może tego wybaczyć bratu. Skopcy mają plan, jak uwolnić Grigorija od źródła jego choroby i grzechów. Porywają i wywożą Katię. Podąża za nimi mały Oleksa, braciszek męża Halki.

Zniewolona, odc. 45 - streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu TVP? 

Zniewolona, odc. 46 - kiedy i o której oglądać serial w TVP?

Nowy 46. odc. "Zniewolonej" będzie można obejrzeć we wtorek, 27 sierpnia. Kolejny epizod ukraińskiej produkcji kostiumowej wyemitowany zostanie tradycyjnie o godzinie 20:35 w TVP1.

Zniewolona, odc. 47: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

Z kolei kolejne odcinki serialu "Zniewolona" można oglądać w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w niedziele o 20:15. Ostatni odcinek produkcji wyemitowany zostanie natomiast w piątek, 30 sierpnia. Na tę chwilę decyzja o kontynuowany serialu i powstaniu 3. sezonu nie została jeszcze podjęta.

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW