Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zniewolona, odc. 47: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać?

27.08.2019 09:52

Streszczenie 47. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej. W kolejnym epizodzie ukraińskiej produkcji kostiumowej Żadan i poddani Czerwińskiego rozprawiają się ze skopcami i uwalniają Katierinę. Dziewczyna ciężko choruje. Co jeszcze się wydarzy w 47. odc. serialu "Zniewolona"? Streszczenie i datę emisji nowego epizodu zamieszczamy poniżej.

Zniewolona, odc. 47: streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku i kiedy oglądać? fot. vod.tvp.pl

"Zniewolona", odcinek 47 - streszczenie. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu kostiumowego? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Kiedy i o której godzinie oglądać kolejny epizod produkcji? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 47. odc. "Zniewolonej".

Zniewolona, odcinek 47 - streszczenie serialu

Streszczenie 47. odc. "Zniewolonej" brzmi następująco: Żadan i poddani Czerwińskiego rozprawiają się ze skopcami. Uwalniają także przetrzymywaną przez dwóch sekciarzy Katierinę. Podczas ucieczki dziewczyna wpada do lodowatej rzeki, co skutkuje ciężką chorobą. Pielęgnuje ją ranny Andriej. Chirurg wyjmuje z nogi Grigorija kulę. Teraz, gdy wychodzi na jaw, że pocisk nie jest angielski, dla wszystkich staje się jasne, że mężczyzna sam się postrzelił. Czerwiński zostaje wezwany przed zgromadzenie szlacheckie. Jelena czyta list, który mąż zostawił na wypadek śmierci. Okazuje się, że wiedział o jej uczuciu do Nikołaja i sprawił, by ten znikł z ich życia. Katierina i Żadan chcą wyjechać z domu Czerwińskich. Przeszkadza im Susłow, który oznajmia, że kupi majątek.

Zniewolona, odc. 47 - kiedy i o której oglądać nowy odcinek w TVP?

Nowy 47. odcinek "Zniewolonej" wyemitowany zostanie w środę, 28 sierpnia 2019 roku. Kolejny epizod ukraińskiej produkcji kostiumowej tradycyjnie będzie można obejrzeć o godzinie 20:35.

Przypomnijmy, że ostatni odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 30 sierpnia. Nie wiadomo jeszcze, kiedy sezon 3. "Zniewolonej" i czy w ogóle powstanie kolejna seria. Możliwe jednak, że tak duży sukces serialu spowoduje, że produkcja doczeka się kontynuacji. 

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW

Oceń