Zamknij

Zniewolona, odc. 39: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu?

Jolanta Waligóra
19.08.2019 11:25
Zniewolona, odc. 39: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu?
fot. vod.tvp.pl

Streszczenie 39. odcinka można znaleźć poniżej. W nowym epizodzie ukraińskiego serialu TVP Wołodia pod okiem Katii przygotowuje się do występu przed swoim ojcem chrzestnym. Z kolei Natalia, wbrew woli ojca, postanawia wstąpić do klasztoru. Co jeszcze się wydarzy w kolejnym epizodzie? Streszczamy 39. odc. serialu "Zniewolona".

"Zniewolona", 39. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie ukraińskiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać trzydziesty dziewiąty odcinek? Odpowiadamy na pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy 39. odc. serialu "Zniewolona".  

Zniewolona, odc. 39 - streszczenie nowego odcinka

Streszczenie 39. odcinka "Zniewolonej" przedstawia się następująco: Grigorij, szukając Katieriny, dostaje mnóstwo fałszywych wiadomości o niej. Jeden list jednak napawa go nadzieją. Wołodia pod okiem Katii przygotowuje się do występu przed swoim ojcem chrzestnym. Okazuje się, że jest nim Andriej Żadan. Mężczyzna uzmysławia sobie, że widział Wierbicką w domu publicznym. Wieczorem u Korieniewów zbiera się śmietanka towarzyska. Olga obnosi się ze swoimi feministycznymi poglądami. Katierina przyłapuje Jelenę i Nikołaja w niezręcznej sytuacji. Natalia, wbrew woli ojca, postanawia wstąpić do klasztoru. Orysia wraca do Czerwinki. Halina zostaje najmitką w odległym chutorze. Mimo zaawansowanej ciąży bardzo ciężko pracuje. Kobieta prosi Nazara, by wziął Oleksę do pomocy i wyuczył chłopca na kowala.

Zniewolona, odc. 38 - streszczenie. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu TVP?

Zniewolona, odcinek 39 - kiedy i o której oglądać serial w TVP?

39. odcinek "Zniewolonej" wyemitowany zostanie w poniedziałek, 19 sierpnia. Tradycyjnie nowy epizod ukraińskiego serialu kostiumowego będzie można obejrzeć o godzinie 20:35 w TVP1.

Przypomnijmy, że kolejne odcinki serialu "Zniewolona" emitowane są w każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godzinie 20:35 oraz w każdą niedzielę o 20:15. Jedynym dniem, w którym nie zobaczymy nowego odcinka, jest czwartek. Z kolei serial online można oglądać na internetowej platformie TVP: vod.tvp.pl.

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW