Zamknij

Zniewolona, odcinek 43 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [1.06]

Roksana Orlicka
27.05.2020 13:02
Zniewolona odcinek 43 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/Zniewolona

Streszczenie 43. odcinka serialu "Zniewolona" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie członkowie sekty odprawiają nad Grigorijem tajemnicze rytuały. Otumaniony Czerwiński wyrzuca Jaszkę z pracy. Co jeszcze się stanie? Podajemy streszczenie 43. odcinka serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji. 

"Zniewolona", odcinek 43 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w popularnym serialu Telewizji Polskiej i o której można obejrzeć nowy odcinek? Podajemy streszczenie 43. epizodu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: "Więzień miłości" - obsada, streszczenie, emisja. O czym jest serial turecki? 

Zniewolona, odcinek 43: Streszczenie epizodu

Streszczenie 43. odcinka serialu "Zniewolona" prezentuje się następująco:

Członkowie sekty odprawiają nad Grigorijem tajemnicze rytuały. Otumaniony Czerwiński wyrzuca Jaszkę z pracy. Dzięki protekcji Nikołaja Katierina otrzymuje posadę nauczycielki języka francuskiego w Warszawie. Dziewczyna przygotowuje się do wyjazdu do Polski. Zamierza zabrać ze sobą Miszę, syna Nastii, jednak z powodu alkoholizmu jego matki uznaje, że odda obydwoje pod opiekę sióstr w klasztorze. Olga Płatonowna realizuje plan pozbycia się Wierbickiej z domu Żadana. W wyniku intrygi Andriej się jej oświadcza, a Katia zostaje odprawiona.

Zniewolona, odcinek 43: Gdzie i kiedy oglądać?

43. odcinka serialu "Zniewolona" zostanie wyemitowany w poniedziałek, 1 czerwca 2020 roku o godzinie 16:05 na antenie TVP2.

Zobacz także:

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO