Zamknij

Zniewolona: ostatni odcinek - kiedy oglądać finał 2. sezonu? [STRESZCZENIE 48. ODCINKA]

Jolanta Waligóra
30.08.2019 09:23
Zniewolona - ostatni odcinek: kiedy oglądać finał 2. sezonu? [STRESZCZENIE 48. ODCINKA]
fot. Archiwum TVP

Ostatni odcinek "Zniewolonej" z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu podczas finałowego epizodu dowiemy się, jak ostatecznie potoczą się losy bohaterów i czy wszystko dobrze się skończy. Kiedy go oglądać i co się wydarzy? Streszczenie ostatniego 48. odcinka "Zniewolonej" zamieszczamy poniżej.

"Zniewolona" - ostatni 48. odcinek: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w finałowym epizodzie 2. sezonu serialu? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy oglądać? W tym artykule znajdziecie streszczenie ostatniego odcinka "Zniewolonej" i datę jego emisji.

Zniewolona: ostatni odcinek - streszczenie 48. odc.

Streszczenie 48. odcinka "Zniewolonej", czyli ostatniego epizodu, brzmi następująco: Nikołaj udowadnia przed zgromadzeniem szlacheckim, że Grigorij sam się postrzelił, ukradł ordery oraz zabił Aleksieja Kosacza. Tymczasem Czerwiński dowiaduje się, że jego majątek ma trafić na licytację. Popełnia samobójstwo. Natalia jest zdruzgotana i postanawia wstąpić do zakonu. Doroszenko natomiast zamierza wyjechać do Europy. Plany krzyżuje mu pojawienie się Eleny. Żadan negocjuje z Susłowem w sprawie Katii. Przez jego zagrywki nie może wziąć udziału w aukcji. Niespodziewanie jednak Andriej zostaje współwłaścicielem banku. Dzięki temu jest w stanie wpłynąć na przebieg transakcji. Kupuje Czerwinkę i daje wolność poddanym, na koniec oświadcza się Wierbickiej. Po ceremonii ślubnej dochodzi do nieoczekiwanych zdarzeń.

Zniewolona, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu TVP i czy będzie trzeci sezon?

Zniewolona, odc. 48 - kiedy oglądać ostatni odcinek 2. sezonu serialu?

Ostatni odcinek "Zniewolonej" niewątpliwie wywoła wiele emocji. Nic dziwnego, w końcu podczas finałowego epizodu drugiego sezonu serialu dowiemy się, jak ostatecznie potoczą się losy bohaterów i czy wszystko dobrze się skończy. W związku z tym wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy ostatni odcinek drugiego sezonu "Zniewolonej" zostanie wyemitowany. Finałowy epizod będzie można obejrzeć w piątek, 30 sierpnia 2019 roku. Serial tradycyjnie wyemitowany zostanie o godzinie 20:35 w TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl/JW