Zamknij

Zniewolona - powtórki serialu. Kiedy i o której godzinie oglądać w TVP?

Jolanta Waligóra
23.07.2019 09:40
Zniewolona - powtórki serialu. Kiedy i o której godzinie oglądać w TVP?
fot. Vod.tvp.pl

Powtórki "Zniewolonej" to temat, na który informacji poszukuje wielu fanów serialu, a szczególnie te osoby, które nie miały okazji obejrzeć ostatniego odcinka, a chcą być na bieżąco z rozrywającymi się wydarzeniami. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy i o której oglądać powtórki "Zniewolonej" w TV.

"Zniewolona" - POWTÓRKI. Kiedy oglądać serial? O której godzinie emitowane są powtórki w TVP? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy powtórki "Zniewolonej" i o której w TV.

Zniewolona - ONLINE. Gdzie oglądać ukraiński serial w internecie? [VOD]

Zniewolona - POWTÓRKI. Kiedy i o której oglądać w TV?

Kiedy powtórki "Zniewolonej" i o której godzinie można je oglądać? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim ci, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu, a chcą być na bieżąco z rozgrywającymi się wydarzeniami. Niestety nie mamy dobrych wiadomości - w TV powtórek "Zniewolonej" nie zobaczymy. Telewizja Polska zdecydowała się nie transmitować poprzednich odcinków. 

QUIZ: Jak dobrze znasz „Zniewoloną”? Sprawdź, czy wiesz wszystko o słynnym serialu

Przypomnijmy, że początkowo serial "Zniewolona" można było oglądać w TVP1 trzy razy w tygodniu w godzinach wieczornych - w poniedziałki, wtorki oraz środy. Jakiś czas temu jednak Telewizja Polska podjęła decyzję o zwiększeniu ilości emitowanych odcinków. Od 12 lipca produkcję można oglądać także w piątki, soboty i niedziele. Serial nie będzie emitowany jedynie w czwartkowe wieczory.

Zniewolona - ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP?

Powtórki Zniewolonej - gdzie oglądać serial?

Choć - tak jak już wspominaliśmy powyżej - powtórek serialu "Zniewolona" nie zobaczymy w telewizji, to istnieje możliwość obejrzenia wcześniejszych odcinków. W jaki sposób? Otóż serial dostępny jest także online. "Zniewoloną" można oglądać bezpłatnie na stronie vod.tvp.pl. W serwisie zamieszczone są wszystkie wyemitowane dotąd odcinki.

Zniewolona - o czym jest nowy serial ukraiński i kto gra? [OBSADA, STRESZCZENIE]

RadioZET.pl/JW