Zamknij

Zniewolona, sezon 2 - kiedy nowe odcinki ukraińskiego serialu i czy będzie 2. seria?

Jolanta Waligóra
23.07.2019 09:58
Zniewolona, sezon 2 - kiedy nowe odcinki ukraińskiego serialu i czy będzie 2. seria?
fot. vod.tvp.pl

Kiedy 2. sezon "Zniewolonej" i czy będzie nowa seria? Choć premiera serialu odbyła się dopiero na początku lipca, to ukraińska produkcja kostiumowa już bije rekordy popularności. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 2. sezon serialu "Zniewolona" i co wiadomo.

"Zniewolona", 2. sezon - kiedy nowe odcinki ukraińskiego serialu kostiumowego? Czy powstanie kolejna seria produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Zniewolonej" i co już wiadomo na ten temat.

Zniewolona - powtórki serialu. Kiedy i o której godzinie oglądać w TVP? 

Zniewolona, 2. sezon - czy będzie nowa seria? 

Kiedy 2. sezon "Zniewolonej" i czy powstanie nowa seria? Informacji na ten temat szuka wielu fanów nowego serialu. Kostiumowa produkcja ukraińska składa się z dwóch sezonów, z czego każdy liczy po 24 odcinki (łącznie obie serie liczą 48 epizodów). Jak podaje portal Onet.pl, Telewizja Polska zakupiła zarówno pierwszy, jak i drugi sezon "Zniewolonej" i zamierza je wyemitować. 

Zniewolona - ile odcinków liczy ukraiński serial i kiedy oglądać w TVP?

Kiedy 2. sezon Zniewolonej? 

Wiele osób zastanawia się także, kiedy 2. sezon "Zniewolonej" emitowany będzie w telewizji. Mamy bardzo dobre wiadomości - pierwszy odcinek 2. sezonu serialu zobaczymy już w sobotę, 27 lipca. Oznacza to, że pomiędzy pierwszą, a kolejną serią nie będzie żadnej przerwy, a widzowie w wakacje będą mieli możliwość obejrzenia wszystkich odcinków produkcji.

W 2. sezonie "Zniewolonej" zobaczymy zarówno znanych wszystkim dobrze z pierwszej serii bohaterów, jak i nowe postaci. Pojawią się m.in. Maksim Radugin, Fatima Gorbenko, Alina Kowalenko, Natalia Wasko i Katerina Warczenko.

Zniewolona - kiedy oglądać nowy serial w TVP i o czym jest? [OBSADA] 

RadioZET.pl/Onet.pl/JW