Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zniewolona, sezon 3: kiedy nowe odcinki serialu TVP i czy będzie kolejny sezon?

30.08.2019 09:22

Kiedy 3. sezon "Zniewolonej" i czy będzie nowa seria? Ukraińska produkcja kostiumowa podbiła serca polskich widzów i bije rekordy oglądalności. Właśnie dlatego wiele osób poszukuje informacji na temat sezonu 3. "Zniewolonej". Kiedy i czy będzie? Szczegóły na ten temat można znaleźć poniżej.

Zniewolona, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu TVP i czy będzie trzeci sezon? fot. Archiwum TVP

"Zniewolona", sezon 3 - kiedy nowe odcinki ukraińskiego serialu TVP? Czy powstanie w ogóle kolejna seria produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy i czy będzie 3. sezon "Zniewolonej".

Zniewolona, 3. sezon - czy będzie nowa seria serialu?

Informacji na temat tego, kiedy 3. sezon "Zniewolonej" i czy serial w ogóle będzie kontynuowany, poszukuje wiele osób. Nic dziwnego, w końcu ukraińska produkcja kostiumowa podbiła serca polskich widzów i bije rekordy oglądalności. Jak podają Wirtualne Media, z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średnia oglądalność nadawanego w TVP1 serialu "Zniewolona", w okresie od 1 do 31 lipca 2019 roku, wyniosła 2,01 mln osób.

Niestety fani serialu będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Dotąd nie pojawiły się żadne oficjalne informacje na temat tego, czy będzie 3. sezon "Zniewolonej". Nie wiadomo zatem, czy serial doczeka się kontynuacji. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Kiedy 3. sezon Zniewolonej?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy sezon 3. "Zniewolonej" i czy w ogóle powstanie kolejna seria. Możliwe jednak, że tak duży sukces serialu spowoduje, że produkcja doczeka się kontynuacji.

Przypomnijmy, że premiera serialu odbyła się na początku lipca 2019 roku. Początkowo produkcję można było oglądać trzy razy w tygodniu. Po sukcesie oglądalności jednak Telewizja Polska zdecydowała się na zwiększenie liczby emitowanych odcinków - od 12 lipca serial można oglądać 6 razy w tygodniu (bez czwartków). Dodatkowo pomiędzy pierwszą a kolejną serią nie było żadnej przerwy, co oznacza, że widzowie w wakacje będą mieli możliwość obejrzenia wszystkich epizodów produkcji. Ostatni odcinek serialu "Zniewolona" będzie można oglądać w piątek, 30 sierpnia.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Zniewolona"?

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie. 

RadioZET.pl/JW

Oceń