Zamknij

Zniewolona, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon? [DATA PREMIERY]

Jolanta Waligóra
03.12.2019 09:48
Zniewolona, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon? [DATA PREMIERY]
fot. Archiwum TVP

Kiedy 3. sezon "Zniewolonej" i czy będzie nowa seria? Ukraińska produkcja kostiumowa podbiła serca polskich widzów i bije rekordy oglądalności. Właśnie dlatego wiele osób poszukuje informacji na temat sezonu 3. "Zniewolonej". Kiedy i czy będzie? Szczegóły na ten temat można znaleźć poniżej.

"Zniewolona", sezon 3 - kiedy nowe odcinki ukraińskiego serialu TVP? Czy powstanie w ogóle kolejna seria produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy i czy będzie 3. sezon "Zniewolonej".

Zniewolona, 3. sezon - czy będzie nowa seria serialu?

Informacji na temat tego, kiedy 3. sezon "Zniewolonej" i czy serial w ogóle będzie kontynuowany, poszukuje wiele osób. Nic dziwnego, w końcu ukraińska produkcja kostiumowa podbiła serca polskich widzów i bije rekordy oglądalności. Jak podają Wirtualne Media, z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średnia oglądalność nadawanego w TVP1 serialu "Zniewolona", w okresie od 1 do 31 lipca 2019 roku, wyniosła 2,01 mln osób.

Dla wszystkich fanów serialu, którzy od dawna wyczekują informacji na temat tego, kiedy "Zniewolona 3" i czy powstanie nowa seria, mamy dobre wiadomości - decyzja dotycząca kontynuacji produkcji została już podjęta. Oznacza to, że już wkrótce będzie można oglądać nowe odcinki serialu. 

Kiedy 3. sezon Zniewolonej?

Jak podaje serwis Plotek, 3. sezon "Zniewolonej" będzie można oglądać w 2021 roku. Kolejne odcinki popularnego serialu emitowane będą na wiosnę.

Jak informuje portal Superseriale.se.pl, nowa seria serialu ma być ukraińsko-polską koprodukcją, a w jedną z postaci wcieli się polski aktor, którego nazwisko na razie owiane jest tajemnicą.

Przypomnijmy, że premiera serialu odbyła się na początku lipca 2019 roku. Początkowo produkcję można było oglądać trzy razy w tygodniu. Po sukcesie oglądalności jednak Telewizja Polska zdecydowała się na zwiększenie liczby emitowanych odcinków - od 12 lipca serial można było oglądać 6 razy w tygodniu (bez czwartków). Dodatkowo pomiędzy pierwszą a kolejną serią nie było żadnej przerwy, co oznacza, że widzowie w wakacje mieli możliwość obejrzenia wszystkich epizodów produkcji.  Ostatni odcinek serialu "Zniewolona" można było obejrzeć w piątek, 30 sierpnia.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Zniewolona"?

Liczba głosów:

Serial "Zniewolona" to rozgrywająca się w XIX wieku ukraińska produkcja kostiumowa, po raz pierwszy pokazywana podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Katierina Wierbickaja to dobra, piękna, mądra oraz wykształcona dziewczyna. Dzięki swojej matce chrzestnej, która jest szlachcianką pani Czerwińskiej, została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Doskonale zna języki obce, gra na fortepianie i maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Katierina postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie. 

RadioZET.pl/JW