Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Żona Czesława Mozila: kim jest gość "The Story Of My Life" 6.04.?

06.04.2018 16:12

Żona Czesława Mozila będzie gościem "The Story Of My Life. Historia naszego życia" 6.04. Dorota Mozil, razem z mężem wystąpią w programie Polsatu, gdzie opowiedzą historię swojej miłości i sprawdzą, jak będą wyglądać za kilkadziesiąt lat. Kim jest żona Czesława Mozila? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Żona Czesława Mozila: kim jest gość "The Story Of My Life" 6.04.? fot. screen z youtube/Portal SATinfo24.pl

Żona Czesława Mozila: kim jest Dorota Mozil gość "The Story Of My Life. Historia naszego życia" 6.04.? To pytania, na które szuka odpowiedzi wielu internautów po tym, jak została udostępniona informacja, że razem z mężem będą gośćmi finałowego odcinka programu. Sprawdzamy, kim jest żona Czesława Mozila.

Czesław Mozil: żona - kim jest gość "The Story Of My Life" 6.04.?

Dorota Mozil, czyli żona Czesława Mozila jest projektantką mody. To właśnie z nią artysta założył markę odzieżową dla dzieci Czesiociuch. Para wzięła ślub w 2016 roku i od tego czasu bardzo chroni swoją prywatność. Również uroczystość była owiana tajemnicą. Tylko najbliższe osoby pary wiedziały o ceremonii. Teraz, ponad rok od ślubu, małżeństwo wystąpi w finałowym odcinku programu "The Story Of Mi Life", gdzie opowiedzą historię swojej miłości. "Mam bardzo, bardzo mądrą, inteligentną żonę, kobietę" – wyzna Katarzynie Montgomery, prowadzącej programu muzyk. "I jeszcze piękną" – z uśmiechem doda Dorota.

Jak małżeństwo wyobraża sobie wspólną przyszłość za 25 i 50 lat? Wszystkiego dowiemy się w piątkowym odcinku!

Żona Czesława Mozila w "The Story Of My Life" - kiedy i gdzie oglądać?

Żona Czesława Mozila wraz z mężem wystąpią w finałowym odcinku "The Story Of My Life. Historia naszego życia". Epizod z ich udziałem wyemitowany zostanie w piątek, 6 kwietnia o godzinie 22:05 na antenie Telewizji Polsat. Dodatkowo można obejrzeć "The Story Of My Life" online na internetowej platformie ipla.tv.

Przypominamy, że do tej pory w programie wystąpili Julia Wieniawa i Antek Królikowski, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Radosław Liszewski wraz z żoną oraz Jan i Lenka Klimentowie. 

RadioZET.pl/JW

Oceń