Zamknij

Żona Sławomira Zapały – ile ma lat i kim jest Magdalena Kajrowicz?

Redakcja
21.03.2018 10:13
Żona Sławomira Zapały – ile ma lat i kim jest Magdalena Kajrowicz?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Magdalena Kajrowicz - kim jest żona Sławomira Zapały, jednej z największych gwiazd ostatnich miesięcy? Magdalena Kajrowicz, we wtorek 20 marca razem z mężem i Bartkiem Kotschedoffem, zasiadła na kanapie u "Kuby Wojewódzkiego". Żona Sławomira Zapały z wykształcenia jest aktorką, a telewidzowie mogą kojarzyć ją z popularnych polskich seriali. Sprawdzamy, kim jest Magdalena Kajrowicz i co warto wiedzieć o artystce.

Żona Sławomira Zapały, Magdalena Kajrowicz we wtorek 20 marca wraz z mężem i Bartkiem Kotschedoffem, zasiadła na kanapie u "Kuby Wojewódzkiego". Kobieta jest aktorką występująca w popularnych polskich serialach. Dodatkowo fani Sławomira, mogą kojarzyć Magdalenę Kajrowicz z licznych występów w teledyskach męża. Kim jest żona Sławomira Zapały?

» Bartek Kotschedoff: kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 20.03.? «

Magdalena Kajrowicz: kim jest żona Sławomira Zapały?

Magdalena Kajrowicz urodziła się 27 kwietnia 1984 roku w Wałbrzychu i ma 164 cm wzrostu. Kobieta z wykształcenia jest aktorką, w 2007 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Widzowie mogą kojarzyć ją z popularnych polskich seriali. Artystka zagrała m.in. w takich produkcjach, jak "Ojciec Mateusz", "Blondynka", "Czas Honoru", "Prawo Agaty", czy "Na noże". Ponadto razem z mężem występuje na scenie i jeździ w trasy koncertowe. Fani Sławomira mogą kojarzyć ją także z licznych występów w teledyskach męża. 

Magdalena Kajrowicz chętnie korzysta z Instagrama, zamieszczając zdjęcia z mężem Sławomirem, występów i wspólnych tras koncertowych. Nazwa Instagrama żony Sławomira to - superkajra.

» Wiktoria Gąsiewska: wiek, chłopak - kim jest gość Wojewódzkiego 3.04.? «

Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz - jak się poznali?

Historia poznania się Magdaleny Kajrowicz ze Sławomirem Zapałą na pewno nie należy do typowych. Para, pierwszy raz natrafiła na siebie w Stanach Zjednoczonych. Magda była kelnerką w jednym z barów, w których występował Sławomir, starając się zarobić na lekcję śpiewu. "Pracowałam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku. W odpowiedzi podałam mu ruskie pierogi. Wtedy zorientował się, że jestem z Polski". - opowiada Magda w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo". Dodała także, że przyszły mąż zostawił jej wtedy napiwek w wysokości swojej tygodniowej wypłaty.

Po jakimś czasie Sławomir namówił Magdalenę Kajrowicz do przyjazdu do Polski. Po powrocie para wzięła ślub, a w 2016 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn - Kordian.

RadioZET.pl/JW