Zamknij

Życzenia Wielkanocne 2018: oficjalne, religijne, śmieszne wierszyki SMS

Redakcja
31.03.2018 19:05
Życzenia Wielkanocne 2018: krótkie wierszyki i zabawne SMS
fot. PIXABAY

Życzenia Wielkanocne 2018: krótkie wierszyki i zabawne SMS - czego życzyć bliskim? Na to pytanie, z uwagi na zbliżający się okres świąteczny, szuka odpowiedzi coraz więcej osób. Znaleźliśmy dla was wyjątkowe i najzabawniejsze życzenia na Wielkanoc 2018. 

Wielkanoc 2018 już niebawem. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu jakie życzenia, z okazji zbliżających się Świąt złożyć, to przychodzimy z pomocą. Przedstawiamy najlepsze wierszyki i wyjątkowe życzenia Wielkanocne 2018.

» Wielkanoc 2018: życzenia, krótkie i śmieszne wierszyki SMS «

Życzenia Wielkanocne 2018: oficjalne, poważne i biznesowe życzenia na Wielkanoc

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.

W tym niezwykłym czasie pragniemy życzyć Państwu, aby Święta Wielkanocne obudziły w Państwu uśpione marzenia, a czas spędzony w gronie najbliższych obfitował w wiarę, miłość i nadzieję.

Z okazji świąt składamy wszystkim najlepsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą i nadzieją oraz pozwoli przezwyciężyć nawet największe trudności.

» Gazetka Biedronka od 26.03. - promocje w Biedronce na Wielkanoc 2018 «

Życzenia na Wielkanoc 2018: religijne, wyjątkowe życzenia

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Doznajcie w te Święta Wyjątkowego szczęścia Poczujcie miłość Boga I opiekę aniołów Zrozumcie sens życia I potęgę rodziny Otwórzcie serca I wpuście ptaki nadziei.

Dzisiaj wstał z grobu Zbawiciel, Waszego świata odkupiciel. Więc niech będzie koniec złemu I oddajmy hołd nasz Jemu, Alleluja, Alleluja!

Bieluchny baranek pisanek pilnuje Z czerwoną chorągwią Wielkanoc zwiastuje. Wiarę w zmartwychwstanie niedowiarkom głosi I o zmiłowanie Ojca w Niebie prosi.

Niech te święta Wielkiej Nocy spłyną rzeką Boskiej mocy, otuliwszy serce Wasze spokojem i radością. Życzymy Wam chwili refleksji i chwil radości spędzonych wspólnie przy rodzinnym stole.

» Lidl: gazetka promocyjna 26.03. - aktualna promocja na Wielkanoc 2018 «

Życzenia Wielkanocne 2018: krótkie, zabawne wierszyki SMS

Kolorowych jajeczek,

rozczochranych owieczek,

rozkicanych króliczków,

pyszności w koszyczku,

a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania!

 

W świąteczne śniadanie – smacznego jajka

i Świąt Wielkanocy pięknych jak bajka!

>> Życzenia wielkanocne 2018: śmieszne, SMS i poważne życzenia na Wielkanoc

Moc prezentów od zajączka, co koszyczek trzyma w rączkach.

Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy.

Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego!

 

Wielkanoc nadchodzi,

więc życzyć nie szkodzi:

Wielkiego zająca,

pisanek tysiąca,

Dyngusa mokrego i wiele dobrego!

 

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia - wiary, radości, miłości, spełnienia!

» Wielkanoc 2018: zwyczaje i tradycje święta. Jak je obchodzimy? «

Życzenia Wielkanocne 2018 - kiedy je złożyć?

To kiedy złożyć życzenia Wielkanocne 2018, zależy przede wszystkim od tego, w jaki sposób chcemy to zrobić. Jeśli postanowimy napisać krótki wierszyk SMS, warto go wysłać nawet jeden dzień przed Wielką Niedzielą. Podobnie jest w przypadku wiadomości e-mail. Z kolei najbliższym, życzenia na Wielkanoc warto złożyć osobiście, w Pierwszy Dzień Świąt. 

Przypominamy, że Wielkanoc 2018 przypada 1 kwietnia. Ponadto w tym terminie jest także prima aprilis, czyli dzień żartów. Z kolei dzień po Wielkiej Niedzieli wypada Poniedziałek Wielkanocny, inaczej śmigus-dyngus lub Lany Poniedziałek. W święto to tradycyjnie oblewamysię wodą.

» Prima aprilis 2018: żarty - najlepsze psikusy na 1. kwietnia «

Seksowne tuniki damskie dla każdej kobiety

RadioZET.pl/JW