Zamknij

Życzenia noworoczne 2018. Jakie życzenia w sylwestra? Oto życzenia i wierszyki

Redakcja
31.12.2017 10:15
Życzenia noworoczne 2018. Jakie życzenia w sylwestra? Oto życzenia i wierszyki
fot. Pixabay

Życzenia noworoczne 2018. Życzenia na nowy rok. Życzenia sylwestrowe. Już zaraz po świętach Bożego Narodzenia zastanawiamy się, jakie życzenia złożyć bliskim w sylwestra 2017/2018. Jak sprawić, by były wyjątkowe? Sprawdź najlepsze wzory życzeń noworocznych 2018. Wybraliśmy dłuższe życzenia i krótsze wierszyki noworoczne, które można wysłać np. wiadomością SMS. Mamy także życzenia dla wierzących, dla przyjaciół i miłośników żartów.

Życzenia noworoczne 2018 – najpiękniejsze wierszyki i życzenia na 2018

Jakie życzenia noworoczne 2018 złożyć? Czego życzyć na nowy rok? Jakie są idealne życzenia sylwestrowe? Jednoznacznych odpowiedzi nie ma. Najlepsze życzenia to te prosto od serca – nie muszą być długie, nie muszą być bardzo poważne, najważniejsze, by były szczere! W tym artykule znajdziesz krótkie wierszyki na nowy rok 2018 oraz dłuższe życzenia.

Zobacz jeszcze inne propozycje życzeń! Oto wierszyki i krótkie życzenia noworoczne.

Najpiękniejsze życzenia na Nowy Rok 2018

„Szczęśliwego 2018 roku" może nie wystarczyć! Warto dodać kilka słów od siebie, dzięki czemu życzenia noworoczne 2018 będą naprawdę wyjątkowe, a my będziemy mieli pewność, że zrobiliśmy naprawdę wszystko, układając życzenia sylwestrowe.

Na stronie RadioZET.pl znajdziecie pomysły na śmieszne, krótkie życzenia noworoczne 2018 oraz poważne życzenia na Nowy Rok 2018. Nie zabraknie także wierszyków, które można wysłać smsem lub mailem.

Eleganckie życzenia sylwestrowe i na Nowy Rok 2018

Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!

Życzenia na nowy rok 2018, które można wysłać SMS-em

Niech Nowy Rok 2018 przyniesie Ci mnóstwo sukcesów i radości! Życzę Ci, aby każdy dzień nowego roku był słoneczny i pełen miłości. Dużo zdrowia, sukcesów w pracy i w miłości!

Życzenia na nowy rok 2018 dla wierzących

Nadchodzący Nowy Rok 2019 to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym co minęło i nad tym, co nas czeka. Życzę/Życzymy Ci dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro.

Wierszyki SMS-owe

Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana każdy łyka, stary rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia ślę życzenia.

Dziesięć, dziewięć … głośno liczę, a Tobie Kochanie życzę: niechaj wszystko o czym marzysz, w Nowym Roku się wydarzy.

Noworoczne życzenia dla przyjaciół

Wszystkim przyjaciołom pragnę życzyć, aby Nowy Rok 2018 był rokiem pełnym zdrowia, szczęścia i radości wszelkiej. Niech spełnią się wszystkie marzenia!

Śmieszne życzenia noworoczne

Szampana piccolo, Brokatu na czoło, Uśmiechu na twarzy, Szampańskiej zabawy, Życzeń serdecznych, Wspomnień najlepszych oraz braku kaca kiedy w nowym roku pamięć wraca!

Jakie będą Wasze życzenia noworoczne, śmieszne wierszyki noworoczne, życzenia na Nowy Rok, wierszyki na Nowy Rok, wierszyki na sylwestra, życzenia sylwestrowe i wierszyki sylwestrowe? Czekamy na nowe propozycje! Szczęśliwego nowego roku. Niech 2018 będzie naprawdę piękny!

RadioZET.pl/SI