Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Kamil Nosel
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Życzenia świąteczne: biznesowe, firmowe, dla pracowników [OFICJALNE]

10.12.2018 16:43

Życzenia bożonarodzeniowe 2018: krótkie, oficjalne życzenia biznesowe, firmowe i dla pracowników. Jak złożyć oficjalne życzenia świąteczne współpracownikom? Zebraliśmy najlepsze krótkie biznesowe życzenia na Święta Bożego Narodzenia 2018 i świąteczne krótkie życzenia firmowe dla pracowników.

Biznesowe życzenia bożonarodzeniowe 2018: świąteczne krótkie życzenia firmowe dla pracowników fot. pixabay.com

Życzenia świąteczne: biznesowe, firmowe, dla pracowników. Jak złożyć oficjalne życzenia na Boże Narodzenie 2018 pracownikom? Poniżej zebraliśmy najlepsze, uniwersalne krótkie życzenia świąteczne i biznesowe życzenia bożonarodzeniowe.

Biznesowe ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2018: dla firm, dla pracowników

Oficjalne życzenia na Święta Bożego Narodzenia 2018 często przysparzają problemów. Zebraliśmy najciekawsze oficjalne życzenia świąteczne biznesowe dla pracowników i firm. Najprostsze i najbardziej uniwersalne mogą brzmieć po prostu w ten sposób:

---------

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu.

---------

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

---------

Świąt pełnych radości, ciepła i niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery, a także pomyślności i samych sukcesów w Nowym Roku.

---------

Życzenia świąteczne biznesowe, firmowe na 2018 rok

Inne biznesowe życzenia bożonarodzeniowe 2018, które można umieścić na firmowej stronie internetowej lub złożyć je swoim współpracownikom, kontrahentom, klientom to na przykład:

---------

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć Naszym Klientom, Przyjaciołom i Sympatykom moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

---------

Korzystając z okazji Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom najserdeczniejsze i szczere życzenia: szczęścia, wiary, nadziei i pomyślności oraz w każdym dniu Nowego Roku wiele uśmiechu i radości.

---------

Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.

---------

» Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe 2018 i świąteczne wierszyki

RadioZET.pl/KP

Oceń