Zamknij

Żyje dziko na terenie obu Ameryk i może zarazić nas trądem - MILIONERZY

30.07.2020 14:46
Żyje dziko na terenie obu Ameryk i może zarazić nas trądem - MILIONERZY
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Żyje dziko na terenie obu Ameryk i może zarazić nas trądem - takie pytanie za 20 000 zł usłyszał jeden z uczestników programu TVN "Milionerzy". Odcinek z jego udziałem będzie można obejrzeć w czwartek, 30 lipca 2020. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów".

Żyje dziko na terenie obu Ameryk i może zarazić nas trądem - "Milionerzy". Odpowiedź na pytanie z programu TVN i jej szczegółowe wyjaśnienie, zamieszczamy w tym artykule. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant odpowiedzi, wygrał 20 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Żyje dziko na terenie obu Ameryk i może zarazić nas trądem - MILIONERZY

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", żyje dziko na terenie obu Ameryk i może zarazić nas trądem, przysporzyła graczowi niemałych trudności. Tradycyjnie uczestnik programu TVN do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - bizon

B - pancernik

C - łoś

D - kojot

Uczestnik "Milionerów" stwierdził, że łoś kojarzy mu się bardziej z Europą, ale nie wyklucza, że występuje on także na terenie obu Ameryk. Po dłuższym namyśle gracz zdecydował się skorzystać z drugiego z trzech kół ratunkowych - pół na pół. Po losowym odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi pozostały warianty B oraz C. Ostatecznie uczestnik programu wybrał odpowiedź B, czyli pancernik.

Milionerzy - żyje dziko na terenie obu Ameryk i może zarazić nas trądem [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", żyje dziko na terenie obu Ameryk i może zarazić nas trądem, jest odpowiedź B, pancernik. Gracz wybrał zatem poprawny wariant, wygrał 20 000 zł oraz pozostał w dalszej grze o milion.

Który z instrumentów strunowych użyczył nazwy gwiazdozbiorowi? Pytanie z "Milionerów"

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl