Zamknij

Air Show Radom 2017 - wejściówki. Czy są jeszcze dostępne?

Redakcja
24.08.2017 12:25
Air Show Radom 2017 - wejściówki. Czy są jeszcze dostępne?
fot. airshow.wp.mil.pl

Air Show Radom 2017 i wejściówki na imprezę cieszą się w tym roku wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Impreza podczas każdej edycji gromadzi sympatyków lotnictwa podczas defilad powietrznych oraz wyjątkowych pokazów maszyn. Czy są jeszcze dostępne bilety na Air Show w Radomiu? Sprawdzamy najnowsze informacje.

Air Show Radom 2017 - wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie cieszą się ogromnym zainteresowaniem podczas tegorocznej edycji. Pokazy odbędą się w dniach 26-27 sierpnia 2017 roku. Czy bilety są jeszcze dostępne? Gdzie je kupić i ile kosztują? Sprawdziliśmy najnowsze informacje na temat wejściówek na Air Show 2017 w Radomiu.

Zobacz także

Ile kosztują wejściówki na Air Show 2017 w Radomiu? [CENA BILETÓW]

W tym roku wejście na imprezę będzie całkowicie bezpłatne, choć do tej pory bilety na Air Show 2017 były płatne. Jedynym wymogiem jest posiadanie ze sobą tzw. "karty wstępu", na której znajduje się specjalny kod kreskowy upoważniający do wejścia na teren wydarzenia.

Air Show Radom 2017 - wejściówki. Czy są jeszcze dostępne bilety?

Dla osób, które chciały wybrać się na Air Show 2017 w Radomiu, przeznaczona była pula darmowych wejściówek. Jak mówią organizatorzy, ze względu na to, że decyzja o organizacji pokazów w tym roku zapadła dużo później, nie było możliwości wprowadzenia wstępu biletowanego jak w poprzednich latach. Bilety można było otrzymać w punktach Centrum Informacji Turystycznej w Radomiu lub internetowo przez stronę ebilet.pl. Niestety, wszystkie wejściówki na Air Show Radom 2017 rozeszły się niezwykle szybko i w tym momencie nie ma już możliwości zdobycia biletów w tych miejscach.

Wstęp bez karty wstępu przysługuje dzieciom do lat 6, kombatantom wojennym po okazaniu legitymacji kombatanckiej, umundurowanym żołnierzom służby czynnej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Straży Granicznej po okazaniu legitymacji, osobom niepełnosprawnym ze znacznym stopniem niepełnosprawności i ich opiekunom (dawna I grupa inwalidzka) po okazaniu legitymacji dokumentującej stopień niepełnosprawności, poszkodowanym weteranom misji zagranicznych Wojska Polskiego po okazaniu ważnej legitymacji weterana poszkodowanego.

Organizatorzy wydarzenia apelują, żeby osoby, które mogą odstąpić sobotnie lub niedzielne wejściówki na Air Show 2017 w Radomiu, zgłaszały się na

oficjalnym profilu na Facebooku

. Umożliwi to wzięcie udziału w imprezie osobom, którym najbardziej na tym zależy.

Zobacz także

RadioZET.pl/airshow.wp.mil.pl/KP