Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Aladyn" - obsada, zwiastun, premiera. O czym będzie film Guya Ritchiego?

12.02.2019 14:40
xxx zet

Film "Aladyn" trafi do kin już w tym roku. To kolejna produkcja legendarnego reżysera Guya Ritchiego, i, jak dotychczas u Brytyjczyka, na ekranie zobaczymy topowych aktorów z całego świata. O czym będzie nowa produkcja i na kiedy dokładnie zaplanowana jest premiera? Odpowiadamy na te pytania, pokazujemy zwiastun do nowego filmu Ritchiego, a także opisujemy jego fabułę i przedstawiamy obsadę. 

Aladyn obsada fabuła premiera zwiastun fot. youtube screen

"Aladyn - kiedy premiera nowego filmu Guya Ritchiego? Kto zagra w filmie familijnym? O czym będzie "Aladyn"? Odpowiadamy na pytania dotyczące filmu i sprawdzamy najważniejsze informacje o "Aladynie"  - zwiastun, obsada, data premiery, opis fabuły.

"Aladyn" - OBSADA i premiera filmu 

Kiedy film "Aladyn" wejdzie do kin? Poznaliśmy już dokładną datę premiery filmu "Aladyn". Ma on wejść "na duże ekrany" 22 maja 2019 roku. Polska premiera "Aladyn" jest zaplanowana na 24 maja 2019 roku. 

Premiery kinowe 2019. Jakie filmy warto obejrzeć w kinie w tym roku? [TYTUŁY]

Obsada filmu Guya Ritchiego "Aladyn" to prawdziwa plejada gwiazd. Jednym z aktorów, których reżyser wybrał do swojej produkcji jest Polak - Kamil Lemieszewski. Sprawdźcie kto jeszcze zagra w produkcji brytyjskiego reżysera: 

  • Naomi Scott - Księżniczka Dżasmina
  • Marwan Kenzari - Dżafar
  • Will Smith - Dżin
  • Jordan A. Nash - Barro
  • Navid Negahban - Sułtan
  • Kamil Lemieszewski - Tańczący sługa Ali'iego
  • Nasim Pedrad - Dalia

Film "Aladyn": ZWIASTUN. O czym będzie nowa produkcja Guya Ritchiego?

Zwiastun filmu "Aladyn" jest już dostępny. Póki co, szczegółów dotyczących fabuły nowej produkcji Ritchiego nie zostały ujawnione - widzowie muszą więc uzbroić się w cierpliwość. 

RadioZET.pl/PZ

Oceń