Teraz gramy

"Aladyn" - obsada, zwiastun, premiera. O czym będzie film Guya Ritchiego?

13.03.2019 11:00

Film "Aladyn" trafi do kin już w tym roku. To kolejna produkcja legendarnego reżysera Guya Ritchiego, i, jak dotychczas u Brytyjczyka, na ekranie zobaczymy topowych aktorów z całego świata. O czym będzie nowa produkcja i na kiedy dokładnie zaplanowana jest premiera? Odpowiadamy na te pytania, pokazujemy zwiastun do nowego filmu Ritchiego, a także opisujemy jego fabułę i przedstawiamy obsadę. 

Aladyn obsada fabuła premiera zwiastun fot. youtube screen

"Aladyn - kiedy premiera nowego filmu Guya Ritchiego? Kto zagra w filmie familijnym? O czym będzie "Aladyn"? Odpowiadamy na pytania dotyczące filmu i sprawdzamy najważniejsze informacje o "Aladynie"  - zwiastun, obsada, data premiery, opis fabuły.

"Aladyn" - OBSADA i premiera filmu 

Kiedy film "Aladyn" wejdzie do kin? Poznaliśmy już dokładną datę premiery filmu "Aladyn". Ma on wejść "na duże ekrany" 22 maja 2019 roku. Polska premiera "Aladyn" jest zaplanowana na 24 maja 2019 roku. 

Premiery kinowe 2019. Jakie filmy warto obejrzeć w kinie w tym roku? [TYTUŁY]

Obsada filmu Guya Ritchiego "Aladyn" to prawdziwa plejada gwiazd. Jednym z aktorów, których reżyser wybrał do swojej produkcji jest Polak - Kamil Lemieszewski. Sprawdźcie kto jeszcze zagra w produkcji brytyjskiego reżysera: 

  • Naomi Scott - Księżniczka Dżasmina
  • Marwan Kenzari - Dżafar
  • Will Smith - Dżin
  • Jordan A. Nash - Barro
  • Navid Negahban - Sułtan
  • Kamil Lemieszewski - Tańczący sługa Ali'iego
  • Nasim Pedrad - Dalia

Film "Aladyn": ZWIASTUN. O czym będzie nowa produkcja Guya Ritchiego?

Zwiastun filmu "Aladyn" jest już dostępny. Co więcej, producent pokazał do tej pory dwa filmy zapowiadające "Aladyna". Wciąż jednak trzeba czekać na inne szczegóły dotyczące fabuły nowej produkcji Ritchiego.  

RadioZET.pl/PZ

Oceń