Zamknij

"Aladyn" - obsada, zwiastun, premiera. O czym będzie film Guya Ritchiego?

Paweł Żurek
10.05.2019 16:40
Aladyn obsada fabuła premiera zwiastun
fot. youtube screen

Film "Aladyn" trafi do kin już w tym roku. To kolejna produkcja legendarnego reżysera Guya Ritchiego, i, jak dotychczas u Brytyjczyka, na ekranie zobaczymy topowych aktorów z całego świata. O czym będzie nowa produkcja i na kiedy dokładnie zaplanowana jest premiera? Odpowiadamy na te pytania, pokazujemy zwiastun do nowego filmu Ritchiego, a także opisujemy jego fabułę i przedstawiamy obsadę. 

Aladyn - kiedy premiera nowego filmu Guya Ritchiego? Kto zagra w filmie familijnym? O czym będzie Aladyn? Odpowiadamy na pytania dotyczące filmu i sprawdzamy najważniejsze informacje o Aladynie  - zwiastun, obsada, data premiery, opis fabuły.

Aladyn - OBSADA i premiera filmu 

Kiedy film Aladyn wejdzie do kin? Poznaliśmy już dokładną datę premiery filmu Aladyn. Ma on wejść na duży ekran 22 maja 2019 roku. Polska premiera Aladyn jest zaplanowana na 24 maja 2019 roku. 

Premiery kinowe 2019. Jakie filmy warto obejrzeć w kinie w tym roku? [TYTUŁY]

Obsada filmu Guya Ritchiego Aladyn to prawdziwa plejada gwiazd. Jednym z aktorów, których reżyser wybrał do swojej produkcji jest Polak - Kamil Lemieszewski. Sprawdźcie kto jeszcze zagra w produkcji brytyjskiego reżysera: 

  • Naomi Scott - Księżniczka Dżasmina
  • Marwan Kenzari - Dżafar
  • Will Smith - Dżin
  • Jordan A. Nash - Barro
  • Navid Negahban - Sułtan
  • Kamil Lemieszewski - Tańczący sługa Ali'iego
  • Nasim Pedrad - Dalia

Film Aladyn: ZWIASTUN. O czym będzie nowa produkcja Guya Ritchiego?

Zwiastun filmu Aladyn jest już dostępny. Co więcej, producent pokazał do tej pory dwa filmy zapowiadające "Aladyna". Wciąż jednak trzeba czekać na inne szczegóły dotyczące fabuły nowej produkcji Ritchiego.  

Aladyn: piosenka do filmu

Jeszcze przed premierą filmu ukazała się oficjalna piosenka nagrana do filmu Aladyn. Jej autorem jest Zayn, piosenkarz znany z One Directions, a także amerykańska piosenkarka Zhavia Ward. Więcej o utworze dowiecie się w naszym artykule: LINK.  

RadioZET.pl/PZ