Zamknij

Alan Andersz: kim jest gość programu Kuby Wojewódzkiego? [WZROST, RODZINA, WIEK, INSTA]

Paweł Żurek
01.10.2019 15:44
Alan Andersz: kim jest gość programu Kuby Wojewódzkiego?  [WZROST, RODZINA, WIEK, INSTA]
fot. Alan Andersz/ Instagram

Alan Andersz będzie jednym z gości wtorkowego programu Kuby Wojewódzkiego w TVN-ie. Na kanapie usiądzie obok Dawida Podsiadło i aktorki Aleksandry Domańskiej. W tym artykule sprawdzimy informacje najczęściej wyszukiwane w kontekście Andersza: wzrost, rodzina, rodzice, wiek, insta, dziewczyna.

Kim jest Alan Andersz, gość programu Kuby Wojewódzkiego? Wielu widzów będzie miało problem z odpowiedzią na to pytanie, zwłaszcza jeśli nie śledzili wiadomości z życia celebrytów, lub najnowszej polskiej kinematografii. Poniżej przybliżamy sylwetkę gościa programu TVN.

Kim jest Alan Andersz, gość programu Kuby Wojewódzkiego?  [WZROST, WIEK, INSTA]

Alan Andersz ma 31 lat. Urodził się 4 października 1988 w Warszawie. Andersz jest polskim aktorem i tancerzem. Mierzy 181 centymetrów wzrostu.

W 2012 ukończył naukę na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Zadebiutował na ekranie w 1997 występami w grupie tanecznej w programie Mini Playback Show. W 1999 wystąpił w serialu Ja, Malinowski. Z dużego ekranu znany jest również m.in. z filmów Pręgi i Obława. W 2009 otrzymał Nagrodę Aktorską na Festiwalu w Brest za rolę „Tadka” w filmie Melodramat Filipa Marczewskiego.

Popularność telewizyjną Anderszowi przyniosła rola Patryka Jankowskiego w serialu TVN 39 i pół.

Był uczestnikiem ósmej edycji programu rozrywkowego TVN Taniec z gwiazdami (2008) i drugiego sezonu reality show Agent – Gwiazdy (2017) oraz jurorem trzech serii tanecznego konkursu Polsatu Got to Dance. Tylko taniec (2012–2013).

O rodzinie Alana Andersza wiadomo niewiele: celebryta ma starszego brata. Gość programu Kuby Wojewódzkiego chętnie dzieli się za to prywatnymi szczegółami z życia w mediach i na Instagramie. Jego profil obserwuje ponad 70 tys. użytkowników.

>>  Joanna Jędrzejczyk u Kuby Wojewódzkiego. „Van Damme dał mi swój numer”

Alan Andersz: dziewczyna, partnerka, żona

Choć informacji o partnerce lub żonie Andersza szuka wiele osób, aktor nie zdradza informacji na temat swojego życia prywatnego.

>>  Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie sprzed 26 lat

Alan Andersz: wypadek

W nocy z 17 na 18 lutego 2012 Alan Andersz uległ wypadkowi, spadając ze schodów, wskutek czego doznał urazu głowy i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Przeszedł kilka operacji, w tym trepanację czaszki, po czym zapadł w śpiączkę farmakologiczną, z której wybudził się po kilku dniach. W 2016 powrócił do pracy zawodowej.

RadioZET.pl/PZ