Zamknij

Andrzejki 2017: Warszawa - imprezy andrzejkowe. Gdzie się bawić?

Redakcja
27.11.2017 12:13
Andrzejki 2017: Warszawa. Imprezy andrzejkowe w Warszawie - gdzie iść?
fot. pixabay.com

Imprezy andrzejkowe 2017 w Warszawie - gdzie bawić się w tym tygodniu? W poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie wybraliśmy kilka najciekawszych wydarzeń w stolicy z okazji Andrzejek 2017. Sprawdzamy, w których klubach będą zorganizowane imprezy i gdzie warto się wybrać.

Andrzejki 2017: Warszawa - imprezy andrzejkowe w stolicy co roku przyciągają fanów dobrej zabawy. Na tę okazję kluby przygotowują różne atrakcje, m.in. pokazy iluzjonistów czy pokazy barmańskie. Sprawdzamy, w których klubach będą zorganizowane imprezy andrzejkowe 2017 w stolicy i gdzie iść na Andrzejki 2017, żeby najlepiej się bawić.

Zagłosuj

Gdzie najczęściej świętujesz Andrzejki?

Liczba głosów:

Imprezy andrzejkowe 2017: Warszawa

Gdzie iść na imprezę andrzejkową 2017 w Warszawie? Jeśli szukacie odpowiedzi na to pytanie, przychodzimy z pomocą. Choć wiele imprez odbyło się w weekend poprzedzający Andrzejki 2017, w tym tygodniu również nie zabraknie okazji do dobrej zabawy.

Zobacz także

Studenckie Andrzejki 2017 - KLUB REMONT

Ta impreza andrzejkowa odbędzie się w czwartek, 30 listopada. Wszyscy mężczyźni o imieniu Andrzej mają zagwarantowane wejście do klubu za darmo. Normalny bilet kosztuje 15 zł, a wśród atrakcji organizatorzy zapewniają m.in. fluorescencyjne opaski, ciastka z wróżbą dla każdego, drink andrzejkowy oraz fotorelację z imprezy.

Andrzejki 2017 - Warszawa. Gdzie iść na imprezę?

Oprócz imprez andrzejkowych 2017 dla studentów, odbędą się także inne tematyczne wydarzenia. W których klubach będą jeszcze imprezy na Andrzejki 2017?

1. Andrzejki x Byłaś serca biciem - BAL

Impreza odbędzie się w czwartek, 30 listopada. Oprócz świętowania Andrzejek 2017, kobiety tego dnia mają darmowe wejście na imprezę przez całą noc. Bilet dla mężczyzn kosztuje 10 zł. Na imprezie andrzejkowej 2017 w Balu zagrają Dj Spox & Kuvau. Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

>> Andrzejki 2017 - kiedy wypadają? Data Wigilii świętego Andrzeja

2. Andrzejki - HYBRYDY

Impreza andrzejkowa 2017 w klubie Hybrydy odbędzie się w czwartek, 30 listopada. Bilety będzie można kupić w cenie 10 zł (studencki) lub 15 zł (normalny). Organizatorzy wśród atrakcji zapewniają m.in. pokazy iluzjonisty Karola Sanetti.

Jeśli nie jesteś typem imprezowicza, równie dobrym pomysłem może być wyjście do kina w Andrzejki 2017. Wśród najnowszych premier na ekranach króluje w tej chwili film "Cicha Noc" w reżyserii Piotra Domalewskiego oraz "Listy do M. 3", które na pewno wprawią widzów w świąteczny nastrój.

RadioZET.pl/KP