Zamknij

Armenia - Polska: kiedy i gdzie mecz el. do Mistrzostw Świata 2018?

Redakcja
29.09.2017 14:47
Armenia - Polska: kiedy i gdzie mecz el. do Mistrzostw Świata 2018?
fot. PAP/EPA

Mecz Armenia - Polska - kiedy i gdzie odbędą się eliminacje do Mistrzostw Świata 2018? Będzie to jeden z finałowych meczów eliminacji MŚ 2018 dla polskiej reprezentacji. Sprawdzamy, gdzie zagrają biało-czerwoni oraz datę i godzinę spotkania.

Mecz Polska - Armenia - gdzie, kiedy i o której godzinie odbędzie się jedno z finałowych spotkań biało-czerwonych? Ten mecz może sprawić, że reprezentacja Polski trafi na mundial. Sprawdzamy najważniejsze informacje przed wydarzeniem.

Armenia - Polska 2017 - kiedy i o której godzinie mecz el. do MŚ 2018?

Mecz Armenia - Polska odbędzie się w czwartek, 5 października 2017 roku. Drużyny rozegrają spotkanie o godzinie 18.00. Transmisję w TV z meczu będzie można oglądać na kanale głównym Polsatu, na Polsacie Sport, a online dostępna będzie na platformie IPLA.tv.

Zobacz także

Armenia - Polska: gdzie odbędzie się finałowe spotkanie?

Polska - Armenia i Polska - Czarnogóra to dwa finałowe mecze eliminacji MŚ 2018 dla biało-czerwonych. Spotkanie Armenia - Polska 2017 - gdzie odbędzie się mecz? Drużyny spotkają się na Stadionie Hanrapetakan w stolicy Armenii, Erywaniu. Jego pojemność wynosi 15 000 widzów.

Mecz Armienia - Polska może zadecydować o tym, czy Polacy zdobędą awans na mundial. Jeśli biało-czerwonym się nie uda, to o wszystkim zdecyduje mecz na Stadionie Narodowym z Czarnogórą, który rozegrają 8 października 2017.

RadioZET.pl/KP