Zamknij

Astronauci z Międzynarodowej Stacji w ciągu doby mogą oglądać 16 wschodów. A zachodów? MILIONERZY

27.07.2020 09:00
Astronauci z Międzynarodowej Stacji w ciągu doby mogą oglądać 16 wschodów. A zachodów? MILIONERZY
fot. VIPHOTO/East News

Astronauci z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w ciągu doby mogą oglądać aż 16 wschodów słońca. A zachodów? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 10000 złotych.

Astronauci z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w ciągu doby mogą oglądać aż 16 wschodów słońca. A zachodów? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 10000 złotych.

Astronauci z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w ciągu doby mogą oglądać aż 16 wschodów słońca. A zachodów? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie w "Milionerach" brzmiało dokładnie tak: astronauci z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w ciągu doby mogą oglądać aż 16 wschodów słońca. A zachodów? Uczestnik miał do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Tyle samo

B. Jeden

C. Żadnego

D. O jeden więcej

Uczestnik po chwili zastanowienia zaznaczył odpowiedź A. 

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Astronauci z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej w ciągu doby mogą oglądać aż 16 wschodów słońca. A zachodów? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" brzmi: tyle samo. Uczestnik wygrał 10 tysięcy złotych. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB