Zamknij

Awaria Facebooka i Instagrama - dlaczego nie działają i co się stało? [AWARIA FACEBOOK, INSTAGRAM]

Karolina Piotrowska
28.11.2019 15:10
Dlaczego Facebook i Instagram nie działa i co się dzieje? [AWARIA FACEBOOK, INSTAGRAM 24.07]
fot. pixabay.com

Facebook nie działa - co się stało? Dlaczego nie działa Instagram 28 listopada 2019 roku? Z powodu ogromnej awarii Facebooka i Instagrama w Polsce 28 listopada 2019 roku nie można wejść na strony internetowe serwisów, a także nie działają aplikacje powiązane ze stronami, m.in. Messenger. Sprawdzamy, kiedy znów zacznie działać Facebook i Instagram oraz co się stało.

Facebook nie działa - co się stało? Dlaczego nie działa Instagram i Facebook 28 listopada 2019 roku? Sprawdzamy, kiedy znów zaczną działać popularne serwisy społecznościowe oraz dlaczego wystąpiła awaria Facebooka i Instagrama.

Awaria Facebooka i Instagrama. Internauci zgłaszają problemy

Facebook nie działa - co się stało? [AWARIA FACEBOOKA 28 listopada 2019 roku]

AWARIA MESSENGERA I FACEBOOKA 10.12.2020

W dniu 28 listopada 2019 roku nastąpiła nagła awaria Facebooka i Instagrama. Strony nie ładują się, a przy próbie połączenia się z serwisem występują komunikaty błędu, m.in. 5xx Server Error.

Dlaczego facebook i instagram nie działaja?
fot.

Z powodu ogromnej awarii Facebooka i Instagrama w Polsce 28 listopada 2019 roku nie działają również inne usługi powiązane ze stronami, m.in. Messenger. Nie można wysyłać wiadomości ani korzystać z aplikacji mobilnych Facebooka i Instagrama.

Dzisiejsza awaria Facebooka i Instagrama nastąpiła około godziny 16. Od tej pory coraz więcej osób zaczęło zauważać problemy z dostępem do serwisów. W serwisie downdetector.pl widać było wyraźnie nagły wzrost problemów z logowaniem (ponad 20000 zgłoszeń).

Awaria Facebooka i Instagrama - kiedy znów zaczną działać? [28 listopada 2019 roku]

W tej chwili jeszcze nie ma żadnych informacji o tym, co się stało, co spowodowało awarię oraz kiedy Facebook i Instagram znów zaczną działać. Będziemy na bieżąco aktualizować ten artykuł, gdy tylko pojawią się szczegóły.

RadioZET.pl/KP