Zamknij

Azja Express 2: kiedy w TV sezon 2? [OBSADA, EMISJA, INFORMACJE]

Redakcja
05.09.2017 12:00
Azja Express 2: kiedy w TV sezon 2? [OBSADA, EMISJA, INFORMACJE]
fot. ons.pl

Azja Express 2 - obsada, emisja w TV i online i inne informacje. Sprawdziliśmy, co wiadomo o zbliżającej się premierze nowego sezonu programu. Kogo zobaczymy w pierwszym odcinku Azja Express 2? Obsada została już oficjalnie potwierdzona.

2. sezon Azja Express w TV pojawi się razem z nową, jesienną ramówką. Wiemy już, kto wystąpi w tej edycji oraz kiedy będzie emisja Azja Express 2 w TV i online. Publikujemy najważniejsze informacje o programie oraz opis pierwszego odcinka.

Azja Express: 2 sezon - emisja w TV i online

Pierwszy odcinek Azja Express 2 w TV zobaczymy już w środę, 6 września o godzinie 21.30. Online będzie on dostępny o godzinie 23.00 dzięki platformie Player.pl. Co wydarzy się w pierwszym odcinku Azja Express 2? W TV zobaczymy zmagania gwiazd na bazarze, gdzie będą musieli zapamiętać wietnamskie nazwy dwóch produktów spożywczych, odnaleźć je wśród azjatyckich stoisk, zapakować do tradycyjnych nosideł i przywieźć do punktu kontrolnego. Dla najszybszej pary przewidziano nagrodę w postaci noclegu u miejscowych gospodarzy.

Azja Express online - gdzie oglądać drugi sezon?

Azja Express 2 - obsada. Kto bierze udział w nowym sezonie?

Tym razem w 2. sezonie Azja Express obsadę tworzą gwiazdy, które wystąpią w parze z zaproszonymi przez siebie gośćmi. Kto bierze udział w kolejnej edycji programu i kim są uczestnicy? W odcinkach nowego sezonu wystąpią Zuzanna Bijoch i Julia Bijoch, Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, Dorota Gardias i Katarzyna Domeracka, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czaykowski, Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański i Lucas Heller, Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj.

Poprzednią edycję Azja Express wygrał Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. Kto wygra Azja Express 2?

RadioZET.pl/KP