Zamknij

Azja Express 2: kto odpadł, a kto wygrał 2. odcinek programu?

Redakcja
14.09.2017 09:35
Azja Express 2: kto odpadł, a kto wygrał 2. odcinek programu?
fot. ons.pl

Kto odpadł z Azja Express 2? Drugi odcinek już za nami, a razem z nim mnóstwo emocji i nietypowych zadań dla uczestników. Sprawdzamy, kto przeszedł do kolejnych etapów podróży i kogo zobaczymy w kolejnych odcinkach Azja Express 2.

Azja Express 2, odcinek 2. - kto odpadł? Walka między zawodnikami była wyrównana do samego końca, jednak co tydzień z programem będzie musiała pożegnać się jedna para. Kogo nie zobaczymy w kolejnym odcinku?

Azja Express 2 - KTO ODPADŁ? [1. ODCINEK]

Premierowy odcinek Azja Express 2 zakończył się bardzo dobrze dla uczestników programu - tym razem nie odpadł nikt, choć emocji podczas wykonywania zadań nie brakowało. Jednym z nich było otwarcie specjalnych szkatułek, w których znajdowały się klucze. Z ich pomocą mogli otworzyć kłódki, którymi zabezpieczone były plecaki na dalszą część podróży.

Zobacz także

Kto odpadł z Azja Express 2, odc. 2?

Wiemy już, kogo nie zobaczymy następnym razem w Azja Express 2. Odcinek 2 nie był szczęśliwy dla Tymona Tymańskiego i jego syna Lucasa. W ostatnim zadaniu uczestnicy musieli dotrzeć na metę, a program miała opuścić para, która dobiegnie jako ostatnia. To właśnie oni dotarli do punktu pod sam koniec dnia i pożegnali się z udziałem w kolejnych odcinkach.

Zobacz także

Azja Express 2 w TV można oglądać w każdą środę o godzinie 21.30 na TVN. W kolejnym odcinku na pewno zobaczymy Martę Wierzbicką i Oliwię Cabaj, które w 2. odcinku programu otrzymały immunitet.

Zagłosuj

Kto Twoim zdaniem wygra 2 edycję Azja Express?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/KP