Zamknij

Azja Express 2 odc. 10: kto odpadł w 10. odcinku programu? [WYNIKI]

Redakcja
09.11.2017 09:12
Azja Express 2 odc. 10: kto odpadł w 10. odcinku programu? [WYNIKI]
fot. Youtube / tvnpl

Kto odpadł z Azja Express 2? 10. odcinek programu już w środę, 1 listopada w TVN o 21.30. Po zapowiedziach wiemy już, że ta część podróży przysporzy uczestnikom sporych problemów, również zdrowotnych. W dodatku niektórzy będą musieli kontynuować wyścig w pojedynkę. Sprawdzamy, co wydarzy się w kolejnej części programu oraz kto odpadł w 10. odcinku Azja Express 2.

Azja Express 2: 10. odcinek - kto odpadł? W ubiegłym tygodniu bezpieczne miejsce na dalszą podróż zapewnili sobie Michał Piróg i Piotr Czaykowski. To oni zdobyli immunitet podczas poprzedniego odcinka. Tym razem na pewno ktoś będzie musiał wrócić do Polski. Sprawdzamy szczegóły ostatniego odcinka oraz przede wszystkim kto odpadł w 8. odcinku Azja Express 2.

10. odcinek Azja Express 2 - co się wydarzy?

W poprzednim, 9. odcinku Azja Express 2 jednym z pierwszych zadań był udział w quizie wiedzy o Indiach. Uczestnicy, którzy odpowiedzieli poprawnie na najmniejszą liczbę pytań, musieli startować tego dnia jako para najbardziej oddalona od mety. Jako ostatnie z busa wysiadły Zuzanna i Julia Bijoch. Poza tym to im podczas wyścigu towarzyszył Hubert Urbański, co miało być dodatkowym utrudnieniem. Jako pierwsi na mecie pojawili się Michał Piróg i Piotr Czaykowski, dzięki czemu zdobyli immunitet.

W kolejnym odcinku Azja Express 2 na uczestników czekała niespodzianka, a jednocześnie wyzwanie - w dalszą podróż słabsza osoba z pary musiała wyruszyć samotnie. Pozostali uczestnicy wygrywając przygotowane zadania mogli ułatwić swoim partnerom wyścig, zdobywając dla nich dodatkowy czas.

Zobacz także

Azja Express 2 odc. 10 - KTO ODPADŁ? [WYNIKI]

W poprzednim, 9. odcinku Azja Express 2 nikt nie musiał pożegnać się z programem. Immunitet zdobyli Michał Piróg i Piotr Czaykowski, dzięki czemu zapewnili sobie miejsce w dalszej części programu. Kto odpadł w 10. odcinku Azja Express 2? Tym razem najsłabiej poradziły sobie Zuza i Julia Bijoch i to one wróciły do Polski.

Zagłosuj

Kto wygra program Azja Express 2?

Liczba głosów:

Azja Express 2 w TV można oglądać w każdą środę o godzinie 21.30 na TVN. Powtórki dostępne są online dzięki platformie player.pl.
RadioZET.pl/KP