Zamknij

Azja Express 2 odc. 11: kto odpadł w 11. odcinku programu? [WYNIKI]

Redakcja
16.11.2017 09:20
Azja Express 2 odc. 11: KTO ODPADŁ z Azja Express? [11. ODCINEK 15.11]
fot. Youtube / tvnpl

Kto odpadł z Azja Express 2? 11. odcinek programu już w środę, 15 listopada w TVN o 21.30. Finał Azja Express 2 coraz bliżej, dlatego zadania, które muszą wykonać uczestnicy, również stają się coraz trudniejsze. Sprawdzamy, co wydarzy się w kolejnej części programu oraz kto odpadł w 11. odcinku Azja Express 2.

Azja Express 2: 11. odcinek - KTO ODPADŁ? W ubiegłym tygodniu z programem musiały pożegnać się Zuzanna i Julia Bijoch. Sprawdzamy szczegóły ostatniego odcinka oraz przede wszystkim kto odpadł w 11. odcinku Azja Express 2.

11. odcinek AZJA EXPRESS 2 - co się wydarzy?

W poprzednim odcinku Azja Express 2 na uczestników czekało nietypowe wyzwanie. Słabsza osoba z każdej pary musiała wyruszyć w podróż w pojedynkę, co przysporzyło niektórym naprawdę sporych problemów, a przede wszystkim dużo stresu. Pozostali uczestnicy mogli pomagać swoim partnerom, wygrywając przygotowane dla nich zadania. Oczywiście na osoby, które podróżowały samotnie, również czekały zadania, m.in. zdobycie adresu mety, który ukryty był na kartkach pilnowanych przez kobrę.

W 11. odcinku Azja Express 2 poznamy pierwszą parę, która przejdzie do finału programu. Osoby, które zjawią się na mecie jako pierwsze, zdobędą immunitet i zagwarantują sobie miejsce w finałowej rozgrywce. Oczywiście nie będzie to łatwe, a na uczestników jak zwykle czekają wyzwania.

Zobacz także

Azja Express 2 odc. 11 - KTO ODPADŁ? [WYNIKI]

W 10. odcinku Azja Express 2 z programu odpadły Zuzanna i Julia Bijoch. Mimo że do tej pory radziły sobie świetnie, ostatni odcinek nie był dla nich łatwy.

Co wydarzyło się w tym tygodniu i kto odpadł w 11. odcinku Azja Express 2? Tym razem nikt nie będzie musiał wrócić do Polski, a uczestnicy będą mieli szansę powalczyć o immunitet, który zagwarantuje im bezpieczne przejście do finału programu. Do mety dobiegli jako pierwsi Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz i to oni na pewno zagrają o zwycięstwo w programie Azja Express 2.

Zagłosuj

Kto wygra Azja Express 2?

Liczba głosów:

Azja Express 2 w TV można oglądać w każdą środę o godzinie 21.30 na TVN. Powtórki dostępne są online dzięki platformie player.pl.

RadioZET.pl/KP