Zamknij

Azja Express 2 odc. 12: kto odpadł w 12. odcinku programu? [WYNIKI]

Redakcja
23.11.2017 10:45
Azja Express 2 odc. 12: KTO ODPADŁ z Azja Express, KTO W FINALE? [12. ODCINEK 22.11]
fot. Youtube / tvnpl

Kto odpadł z Azja Express 2? 12. odcinek programu już w środę, 22 listopada w TVN o 21.30. Finał Azja Express 2 już za tydzień, dlatego w tym odcinku dowiemy się, kto będzie walczył o zwycięstwo w przyszłym tygodniu. Sprawdzamy, co wydarzy się w kolejnej części programu, kto odpadł w 12. odcinku Azja Express 2 i kto w finale powalczy o amulety.

Azja Express 2: 12. odcinek - KTO ODPADŁ? Kto w finale powalczy o amulety? W ubiegłym tygodniu immunitet zdobyli Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz i tym samym zapewnili sobie miejsce w finale. Sprawdzamy szczegóły kolejnego odcinka, kto odpadł w 12. odcinku Azja Express 2 i kto jest w finale programu.

12. odcinek AZJA EXPRESS 2 - co się wydarzy?

Przypomnijmy, co wydarzyło się w 11. odcinku Azja Express 2. Jednym z zadań, które musieli wykonać uczestnicy, były zapasy w bardzo skąpych strojach. Ilość zdobytych punktów w tej konkurencji decydowała o kolejności wyruszania z dalszą podróż. Później musieli zmierzyć się w wyścigu na wozach zaprzężonych w bawoły, jednak wszyscy jednogłośnie odmówili udziału w tym zadaniu i zaproponowali, że sami będą ciągnąć pojazdy.

Co wydarzy się w 12. odcinku Azja Express 2? Po zwiastunie wiemy, że uczestnicy będą przewozić różne przedmioty na rowerach (m.in. wiklinowe kosze), wspinać się po skale Duke’s Nose i wykonać przygotowane tam zadanie. Niektórzy będą musieli także przezwyciężyć swoje lęki w konkurencji z pająkami, owadami i szczurami. Jakie dokładnie będą zasady poszczególnych misji? Tego dowiemy się dopiero w trakcie emisji programu w środę, 22 listopada.

Azja Express 2 odc. 12 - KTO ODPADŁ, KTO W FINALE? [WYNIKI]

Co wydarzyło się w tym tygodniu i kto odpadł w 12. odcinku Azja Express 2? Kto w finale powalczy o zwycięstwo? Tego wszystkiego dowiemy się w najbliższą środę pod koniec odcinka. Para, która zdobyła immunitet w poprzednim odcinku, zapewniła sobie miejsce w finale. Byli to Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz. Z programu w 12. odcinku Azja Express 2 odpadli Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak. W finale o zwycięstwo powalczą pozostałe 3 pary.

Azja Express 2 w TV można oglądać w każdą środę o godzinie 21.30 na TVN. Powtórki dostępne są online dzięki platformie player.pl.

Zagłosuj

Kto wygra program Azja Express 2?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/KP