Zamknij

Azja Express 2 - kto wygrał Azja Express 2? [WYNIKI 29.11.2017]

Redakcja
28.11.2017 12:32
Azja Express 2 odc. 13: KTO WYGRAŁ AZJA EXPRESS 2? [13. ODCINEK 29.11]
fot. Youtube / tvnpl

Kto wygrał Azja Express 2? 13. odcinek programu już w środę, 29 listopada w TVN o 21.30. Finał Azja Express 2 już za tydzień, dlatego w tym odcinku dowiemy się, kto będzie walczył o zwycięstwo w przyszłym tygodniu. Sprawdzamy, co wydarzy się w kolejnej części programu, kto odpadł w 12. odcinku Azja Express 2 i kto w finale powalczy o amulety.

Azja Express 2 - KTO WYGRAŁ? 13. odcinek przed nami, a w nim zobaczymy ostatnich uczestników w walce o zwycięstwo. W ubiegłym tygodniu z programu odpadli Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak. Sprawdzamy szczegóły ostatniego odcinka Azja Express 2 - KTO WYGRAŁ w 13 odcinku programu?

13. odcinek: FINAŁ AZJA EXPRESS 2 - KTO WYGRAŁ i co się wydarzy?

W poprzednim odcinku po trudnych zmaganiach program musieli opuścić Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak. Oznacza to, że w finale o zwycięstwo powalczą 3 pary: Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czaykowski oraz Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka.

Ostatni wyścig rozpocznie się od misji dotyczącej krykieta, w której uczestnicy będą musieli wykonać łącznie 3 różne zadania. Najpierw na jednym z najbardziej zatłoczonych dworców świata będą musieli odnaleźć osobę, której bagaż będzie zawierał strój do krykieta, a następnie będą musieli go założyć. Następnie wezmą udział w rozgrywce z profesjonalnymi graczami, od których będą musieli odebrać piłkę. Jako ostatnie zadanie uczestnikom pozostanie wykonanie kilka krykietowych sztuczek.

W 13. odcinku Azja Express 2 nie zabraknie także nauki bollywoodzkiego tańca brzucha. Dwie pary, które trafią do ścisłego finału będą musiały odnaleźć ukryte na targowych straganach proszki Holi. Kto pierwszy ukończy wyścig, wygra program Azja Express 2.

AZJA EXPRESS 2 - FINAŁ. KTO WYGRAŁ PROGRAM?

Kto wygrał Azja Express 2? Finał będzie można obejrzeć w telewizji już w środę, 29 listopada 2017. To właśnie pod koniec odcinka dowiemy się, kto jako pierwszy dotarł na metę i wygrał Azja Express 2. Tę edycję programu Azja Express 2 wygrali Antek Pawlicki i Piotr Ławrynowicz.

Powtórki wszystkich odcinków Azja Express 2 online są dostępne bezpłatnie na platformie Player.pl. 

RadioZET.pl/player.pl/KP