Zamknij

Azja Express 2 odc. 3: kto odpadł w 3. odcinku programu? [WYNIKI]

Redakcja
21.09.2017 10:00
Azja Express 2 odc. 3: kto odpadł w 3. odcinku programu? [WYNIKI]
fot. screen / azjaexpress.tvn.pl

Kto odpadł z Azja Express 2? Trzeci odcinek będzie trudny do przebrnięcia dla uczestników. Zadania, które otrzymają, będą dla nich wyjątkowo ciężkie do wykonania. Jednym z nich będzie wypicie dużej ilości wody kokosowej. Sprawdzamy, komu nie uda się przebrnąć przez wyzwania i kto odpadnie w 3. odcinku Azja Express 2.

Azja Express 2: 3. odcinek - kto odpadł? Co tydzień z programem musi pożegnać się jedna para. Kogo nie zobaczymy w kolejnym odcinku?

3. odcinek Azja Express 2 - co się wydarzy?

Co wydarzy się w 3. odcinku Azja Express 2017? Tym razem uczestnicy zmierzą się w konkurencjach na Sri Lance. Pierwszym zadaniem przed rozpoczęciem podróży będzie zdobycie ryb z lokalnego marketu, a następnie po drodze do punktu kontrolnego sprzedać je i zarobić minimum 2 tysiące rupii. Kolejnym zadaniem będzie wypicie dużej ilości wody kokosowej. Po telewizyjnej zapowiedzi 3. odcinka Azja Express 2 wiemy już, że nie będzie to najłatwiejsze zadanie i przysporzy niektórym wiele problemów. Wieczorem nie zabraknie także poszukiwania miejsca do spędzenia nocy. Następnego dnia misja będzie wymagała od uczestników użycia kokosów z poprzedniego dnia. Jak widać w 3. odcinku Azja Express 2 na widzów czeka naprawdę dużo emocji.

Zobacz także

Azja Express 2 odc. 3 - KTO ODPADŁ? [WYNIKI]

2. odcinek Azja Express 2 zakończył się źle dla Tymona Tymańskiego i jego syna Lucasa - to właśnie oni pożegnali się z programem jako pierwsi. Kto odpadł w 3. odcinku Azja Express 2? Wyniki tego odcinka mogą zaskoczyć, ponieważ nikt nie musiał odejść z programu! Dodatkowo Michał Piróg i Piotr Czaykowski otrzymali immunitet, dlatego na pewno zobaczymy ich następnym razem.

Zagłosuj

Kto wygra 2. edycję programu Azja Express?

Liczba głosów:

Azja Express 2 w TV można oglądać w każdą środę o godzinie 21.30 na TVN. Powtórki dostępne są online dzięki platformie player.pl.

RadioZET.pl/KP