Zamknij

Azja Express 2 odc. 4: kto odpadł w 4. odcinku programu? [WYNIKI]

Redakcja
27.09.2017 23:00
Azja Express 2 odc. 4: kto odpadł w 4. odcinku programu? [WYNIKI]
fot. East News / Adam Jankowski/REPORTER

Kto odpadł z Azja Express 2? Czwarty odcinek programu już w środę, 27 września w TVN. Czy uczestnicy poradzą sobie ze znalezieniem noclegu w dużym mieście podczas deszczu? Sprawdzamy jakie zadania czekają na nich w kolejnym odcinku programu oraz kto odpadł w 4. odcinku Azja Express 2.

Azja Express 2: 4. odcinek - kto odpadł? W poprzednim tygodniu nie odpadła żadna para. Oznacza to, że tym razem z programem będzie musiała pożegnać się co najmniej dwójka uczestników. Kogo nie zobaczymy w kolejnym odcinku?

Zobacz także

4. odcinek Azja Express 2 - co się wydarzy?

Przypomnijmy - w poprzednim odcinku jednym z zadań było wypicie wody kokosowej, a wcześniej uczestnicy musieli sprzedać ryby i zarobić na nich 2 tysiące rupii. Najwięcej problemów z ich wykonaniem miały Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj, które pod koniec dnia były już prawie całkowicie załamane swoją pozycją w stosunku do pozostałych uczestników. Na szczęście w tym odcinku nikt nie musiał pożegnać się z programem, dlatego wszyscy wciąż mają równe szanse na zwycięstwo. Co czeka dalej na uczestników programu? W 4. odcinku Azja Express 2 jedną z konkurencji będzie misja w fabryce odzieży, która będzie wymagała od uczestników kreatywności i umiejętności manualnych.

Zobacz także

Azja Express 2 odc. 4 - KTO ODPADŁ? [WYNIKI]

Do tej pory z programem pożegnali się tylko Tymon Tymański wraz z synem Lucasem. Trzeci odcinek był szczęśliwy dla wszystkich, a Michał Piróg i Piotr Czaykowski otrzymali immunitet. Kto odpadł w 4. odcinku Azja Express 2? Biletu do Indii nie otrzymali Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin. W ich kopercie znalazła się informacja o powrocie do Polski. Pod koniec odcinka okazało się jednak, że jeden z nich zostanie w programie. Pozostali uczestnicy dowiedzą się o tym dopiero po 6. odcinku. Wtedy odpadnie kolejna para i również będą musieli podjąć decyzję, kto z dwójki wróci do Polski. Osoby, które zostaną w Azji zostaną połączone w nową parę i zawalczą dalej o wygraną w Azja Express 2.

Zagłosuj

Kto odpadnie następnym razem z programu Azja Express 2?

Liczba głosów:

Azja Express 2 w TV można oglądać w każdą środę o godzinie 21.30 na TVN. Powtórki dostępne są online dzięki platformie player.pl.

RadioZET.pl/KP