Zamknij

Azja Express 2 odc. 5: kto odpadł w 5. odcinku programu? [WYNIKI]

Redakcja
04.10.2017 23:00
Azja Express 2 odc. 5: kto odpadł w 5. odcinku programu? [WYNIKI]
fot. screen / azjaexpress.tvn.pl

Kto odpadł z Azja Express 2? 5. odcinek programu już w środę, 3 października w TVN. Tym razem uczestnicy będą musieli wykonać wyjątkowo trudne dla nich zadanie. Sprawdzamy, komu uda się zostać w programie oraz kto odpadł w 5. odcinku Azja Express 2.

Azja Express 2: 5. odcinek - kto odpadł? W poprzednim tygodniu biletu do Indii nie otrzymali Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin. Jednak czekała na nich niespodzianka - jeden z nich będzie mógł zostać w programie. Kto odpadnie w tym odcinku?

5. odcinek Azja Express 2 - co się wydarzy?

W poprzednim odcinku bilety powrotne do Polski otrzymali Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin. Czekała na nich niespodzianka - jeden z nich pozostanie w programie i utworzy parę z inną osobą w 6. odcinku. W 5. odcinku Azja Express 2 uczestników, którzy pozostali w programie czeka nie lada wyzwanie. Będą oni musieli wypić szklankę "Gau jal", czyli... moczu krowy. Oprócz tego będą musieli przewozić owoce w kajakach i oczywiście ścigać się w drodze o amulety, a pod koniec odcinka także o wymarzony dla niektórych immunitet.

Zobacz także

Azja Express 2 odc. 5 - KTO ODPADŁ? [WYNIKI]

Do tej pory z programem pożegnali się już Tymon Tymański wraz z synem Lucasem Hallerem, a dodatkowo odpadnie jedna osoba z pary Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin. Kto odpadł w 5. odcinku Azja Express 2? Wyniki tego odcinka okazały się szczęśliwe dla Joanny Przetakiewicz i Łukasza Jakóbiaka. To właśnie ta para otrzymała immunitet. Tym razem z programu nie odpadł nikt, jednak w następnym odcinku do Polski będzie musiała wrócić jedna para.

Zagłosuj

Kto wygra 2. edycję programu Azja Express?

Liczba głosów:

Azja Express 2 w TV można oglądać w każdą środę o godzinie 21.30 na TVN. Powtórki dostępne są online dzięki platformie player.pl.

Zobacz także

RadioZET.pl/KP