Zamknij

Azja Express 2 odc. 6: kto odpadł w 6. odcinku programu? [WYNIKI]

Redakcja
11.10.2017 22:50
Azja Express 2 odc. 6: kto odpadł w 6. odcinku programu? [WYNIKI]
fot. Youtube / tvnpl

Kto odpadł z Azja Express 2? 6. odcinek programu już w środę, 11 października w TVN o 21.30. Jakie zadania czekają na uczestników tym razem? Sprawdzamy, komu uda się zostać w programie oraz kto odpadł w 6. odcinku Azja Express 2.

Azja Express 2: 6. odcinek - kto odpadł? W poprzednim tygodniu immunitet zdobyli Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak i żadna para nie musiała opuścić programu. Sprawdzamy informacje o najbliższym odcinku: jakie trudności musieli pokonać uczestnicy, jakie zadania musieli wykonać i przede wszystkim - kto odpadł w 6. odcinku Azja Express 2?

6. odcinek Azja Express 2 - co się wydarzy?

Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku Azja Express 2 uczestnicy musieli m.in. złożyć ofiarę Ganeśi, czyli indyjskiemu bóstwu. To zadanie okazało się najtrudniejsze dla Antoniego i Pawła, którym w trakcie konkurencji wywracał się kajak.

W tym odcinku nie będzie łatwiej. Jednym z zadań w trakcie podróży jest znalezienie dla siebie noclegu. Tym razem było wyjątkowo trudno, szczególnie dla damskich duetów. Na zapowiedzi odcinka widzimy, że doszło do interwencji policji. 

Zobacz także

Azja Express 2 odc. 6 - KTO ODPADŁ? [WYNIKI] 

Do tej pory z programem pożegnali się już Tymon Tymański wraz z synem Lucasem Hallerem, a dodatkowo odpadnie jedna osoba z pary Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin. Kto odpadł w 6. odcinku Azja Express 2? Wyniki tego odcinka mogliśmy poznać w środę wieczorem podczas emisji programu w telewizji. W poprzednim odcinku immunitet otrzymali Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, a tym razem z programu odpadły Oliwia Cabaj i Marta Wierzbicka. Jedna z nich będzie musiała zostać w programie i utworzy nową parę ze Staszkiem lub z Szymonem. O nowym składzie dowiemy się w 7. odcinku Azja Express 2.

Zobacz także

Azja Express 2 w TV można oglądać w każdą środę o godzinie 21.30 na TVN. Powtórki dostępne są online dzięki platformie player.pl.

RadioZET.pl/KP