Zamknij

Azja Express 2 odc. 7: kto odpadł w 7. odcinku programu? [WYNIKI]

Redakcja
18.10.2017 22:55
Azja Express 2 odc. 7: kto odpadł w 7. odcinku programu? [WYNIKI]
fot. Youtube / tvnpl

Kto odpadł z Azja Express 2? 7. odcinek programu już w środę, 18 października w TVN o 21.30. W poprzednim odcinku mogło się wydawać, że z programu odpadły Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj, jednak widzów czeka niemałe zaskoczenie. Sprawdzamy, co wydarzy się w kolejnej części programu oraz kto odpadł w 7. odcinku Azja Express 2.

Azja Express 2: 7. odcinek - kto odpadł? W ubiegłym tygodniu wydawało się, że program będą musiały opuścić Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj. Okazuje się jednak, że jedna z dziewczyn będzie mogła kontynuować podróż po Azji. W jaki sposób? Sprawdzamy szczegóły najbliższego odcinka oraz przede wszystkim kto odpadł w 7. odcinku Azja Express 2.

7. odcinek Azja Express 2 - co się wydarzy?

Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku Azja Express 2 jednym z zadań, które musieli wykonać uczestnicy, było napisanie wierszyków na temat pozostałych par. Dwie najlepsze pary, czyli Łukasz Jakóbiak i Joanna Przetakiewicz oraz Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz walczyli o immunitet w konkurencji z przenoszeniem bananów, ananasów, arbuzów, melonów i innych. Zadanie utrudniały im słonie, które po drodze wybierały im owoce z koszyków. Również znalezienie noclegu nie było proste, a najciekawszą przygodę przeżyli Michał Piróg i Piotr Czaykowski, którzy spędzili noc w McDonald's. Pod koniec wyścigu uczestnicy musieli usmażyć odpowiednią ilość chipsów z bananów, a następnie sprzedać je i zarobić ustaloną kwotę. Tylko dzięki wykonaniu tego zadania mogli przejść do kolejnego etapu.

Kto odpadł z Azja Express 2? Tym razem na metę ostatnie dobiegły Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj i to one będą musiały opuścić program.

7. odcinku Azja Express 2 na uczestników jak zwykle będą czekały różne wyzwania. Na początku dowiemy się, kto z pary Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin pozostanie w Azji i będzie kontynuował wyścig. Podczas wyścigu Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz otrzymają utrudnienie - będą musieli kontynuować podróż w tradycyjnych drewnianych klapkach. Jednym z zadań będzie także wykonanie selfie z dzikim zwierzęciem w Parku Narodowym Bandipur.

Zobacz także

Azja Express 2 odc. 7 - KTO ODPADŁ? [WYNIKI] 

W poprzednim, 6. odcinku Azja Express 2 jako ostatnie na metę dobiegły Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj. Wydawałoby się, że w związku z tym będą musiały opuścić program Azja Express 2, jednak jedna z nich będzie mogła kontynuować podróż w nowej parze. Z kim? W programie pozostała Marta, a nową parę tworzy w tej chwili ze Stanisławem Karpiel-Bułecką. Kto odpadł w 7. odcinku Azja Express 2? W ostatnim odcinku w środę, 18 października nikt nie musiał wracać do Polski. Prawdopodobnie dopiero w kolejnej części ktoś będzie musiał pożegnać się z programem. Immunitet zdobyły Zuzanna i Julia Bijoch.

Azja Express 2 w TV można oglądać w każdą środę o godzinie 21.30 na TVN. Powtórki dostępne są online dzięki platformie player.pl.

RadioZET.pl/KP