Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Azja Express 2 odc. 8: kto odpadł w 8. odcinku programu? [WYNIKI]

26.10.2017 10:53

Kto odpadł z Azja Express 2? 8. odcinek programu już w środę, 25 października w TVN o 21.30. W poprzednim odcinku do programu wróciła nowa para, która została bardzo ciepło powitana przez innych uczestników. Jak sobie radzą i jakie zadania będą musieli wykonać? Sprawdzamy, co wydarzy się w kolejnej części programu oraz kto odpadł w 8. odcinku Azja Express 2.

Azja Express 2 odc. 8: kto odpadł w 8. odcinku programu? [WYNIKI] fot. Youtube / tvnpl

Azja Express 2: 8. odcinek - kto odpadł? W ubiegłym tygodniu do programu wrócił Stanisław Karpiel-Bułecka i Marta Wierzbicka. Od 8. odcinka tworzą oni nową parę i wciąż mają szansę na zwycięstwo. W jaki sposób? Sprawdzamy szczegóły ostatniego odcinka oraz przede wszystkim kto odpadł w 8. odcinku Azja Express 2.

8. odcinek Azja Express 2 - co się wydarzy?

Tym razem na uczestników w 8. odcinku Azja Express 2 czeka m.in. zadanie w call center w Bangalore. Musieli odpowiadać na pytania, które nie zawsze dało się zrozumieć lub odpowiedź nie była oczywista. Dodatkowym utrudnieniem było także wymieszanie par, które odbyło się na początku odcinka. Od tego, kto odpadnie w 8. odcinku Azja Express 2 zależała pozycja w wyścigu młodszej osoby w parze. Starsza osoba mogła ją spowalniać, jeśli wiedziała, że jego partner ma przewagę.

Azja Express 2 odc. 8 - KTO ODPADŁ? [WYNIKI]

W poprzednim, 7. odcinku Azja Express 2 nikt nie musiał pożegnać się z programem. Immunitet zdobyły Zuzanna i Julia Bijoch, dzięki czemu zapewniły sobie miejsce w kolejnym odcinku. Kto odpadł w 8. odcinku Azja Express 2? W ostatnim odcinku w środę, 25 października jako ostatnia na metę dobiegł Staszek Karpiel-Bułecka z Katarzyną Domeracką. Oznacza to, że para Doroty Gardias musi pożegnać się z programem, a kobiety wracają do Polski i nie zobaczymy ich więcej w Azja Express 2.

Express 2 w TV można oglądać w każdą środę o godzinie 21.30 na TVN. Powtórki dostępne są online dzięki platformie player.pl.

RadioZET.pl/KP

Oceń