Zamknij

Azja Express 2 odc. 9: kto odpadł w 9. odcinku programu? [WYNIKI]

Redakcja
02.11.2017 10:00
Azja Express 2 odc. 9: kto odpadł w 9. odcinku programu? [WYNIKI]
fot. Youtube / tvnpl

Kto odpadł z Azja Express 2? 9. odcinek programu już w środę, 1 listopada w TVN o 21.30. W poprzednim odcinku do programu wróciła nowa para, która została bardzo ciepło powitana przez innych uczestników. Jak sobie radzą i jakie zadania będą musieli wykonać? Sprawdzamy, co wydarzy się w kolejnej części programu oraz kto odpadł w 8. odcinku Azja Express 2.

Azja Express 2: 9. odcinek - kto odpadł? W ubiegłym tygodniu z programem musiały pożegnać się Dorota Gardias i Katarzyna Domeracka. Kto odpadnie tym razem? Sprawdzamy szczegóły ostatniego odcinka oraz przede wszystkim kto odpadł w 9. odcinku Azja Express 2.

9. odcinek Azja Express 2 - co się wydarzy?

W poprzednim odcinku Azja Express 2 uczestnicy musieli dobrać się w nowe pary i w ten sposób kontynuować wyścig. Od tego, kto odpadł w 8. odcinku Azja Express 2 zależała pozycja w wyścigu młodszej osoby w parze. Starsza osoba mogła ją spowalniać, jeśli wiedziała, że jego partner ma przewagę. W ten sposób program musiały opuścić Dorota Gardias i Katarzyna Domeracka.

W 9. odcinku Azja Express 2 na uczestników czekają kolejne wyzwania. Będzie to między innymi wyścig z przeszkodami, w trakcie którego będą musieli przewozić kanistry. Z zapowiedzi wiemy także, że w trakcie tajemniczej podróży autobusem uczestników odwiedzi Hubert Urbański. Nie ominą ich także problemy z policją.

Zobacz także

Azja Express 2 odc. 9 - KTO ODPADŁ? [WYNIKI]

W poprzednim, 8. odcinku Azja Express 2 z programem pożegnały się Dorota Gardias i Katarzyna Domeracka. Tym razem mamy pewność, że nikt nie wróci do gry (tak jak Marta Wierzbicka i Stanisław Karpiel-Bułecka, którym udało się i kontynuują wyścig), a finał zbliża się wielkimi krokami. Kto odpadł w 9. odcinku Azja Express 2? Tym razem uczestnicy walczyli tylko o immunitet i nikt nie musiał wrócić do Polski. Bezpieczne miejsce w kolejnym odcinku zapewnili sobie Michał Piróg i Piotr Czaykowski.

Zagłosuj

Która para odpadnie jako kolejna z programu Azja Express 2?

Liczba głosów:

Azja Express 2 w TV można oglądać w każdą środę o godzinie 21.30 na TVN. Powtórki dostępne są online dzięki platformie player.pl.

RadioZET.pl/KP