Zamknij

Azja Express 2 online i TV - kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

Redakcja
06.09.2017 15:45
Azja express 2 online i TV - kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?
fot. ons.pl

Azja Express 2 online i w TV - kiedy oglądać? Sezon 2 powraca z zupełnie nową obsadą i nowym miejscem. Jeśli jesteście ciekawi, jakie będą godziny emisji odcinków Azja Express 2 oraz od kiedy będą one dostępne online, sprawdziliśmy wszystkie najważniejsze informacje.

Azja Express 2 online i w TV - kiedy i o której oglądać? Drugi sezon hitowego reality show rusza już lada moment. Czekają nas nowe emocje, nowe wyzwania i całkiem nowi uczestnicy. Nie zmienia się za to prowadząca - w tej roli Agnieszka Szulim. Sprawdziliśmy najważniejsze informacje o kolejnej edycji programu. O której premiera Azji Express 2 online i w TV?

Azja Express 2 online stream

W obsadzie Azja Express 2 zobaczymy między innymi Martę Wierzbicką, Tymona Tymańskiego, Michała Piróga, Dorotę Gardias i innych. Razem z nimi w programie biorą udział zaproszone przez gwiazdy osoby. Kiedy pierwszy odcinek Azja Express 2? Emisja nastąpi już w środę, 6 września 2017 o godzinie 21.30. Odcinki będą również dostępne online - Azja Express 2 zostanie udostępniony w internecie tego samego dnia o godzinie 23.00.

Azja Express w TV - o której oglądać?

Nowy sezon Azja Express 2 w telewizji widzowie będą mogli obejrzeć tak jak do tej pory - na kanale TVN. Wszystkie odcinki programu będą dostępne również w internecie. Azja Express online będzie dostępne na platformie internetowej Player.pl w każdą środę po emisji odcinka w telewizji.

Poprzednią edycję Azja Express wygrał Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. Oprócz nich w programie brali udział Agnieszka Włodarczyk, Izabella Miko, Pascal Brodnicki, Renata Kaczoruk, Hanna Lis, Małgorzata Rozenek i Przemysław Saleta.

RadioZET.pl/KP