Zamknij

Bieg Powstania Warszawskiego 2017: utrudnienia komunikacyjne [MAPA]

Redakcja
28.07.2017 15:05
Bieg Powstania Warszawskiego 2017: utrudnienia komunikacyjne [TRASA]
fot. um.warszawa.pl

Bieg Powstania Warszawskiego 2017 - utrudnienia w ruchu są bardzo prawdopodobne w przypadku tak dużej imprezy. Kierowcy muszą spodziewać się czasowo zamkniętych ulic i parkingów. Jakimi ulicami będzie przebiegała trasa Biegu Powstania Warszawskiego 2017?

Trasa Biegu Powstania Warszawskiego 2017, który rozpocznie się w sobotę 29 lipca, może spowodować utrudnienia komunikacyjne. Kierowcy powinni być na to przygotowani. Sprawdziliśmy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia oraz trasę Biegu Powstania Warszawskiego. Jakie utrudnienia w ruchu czekają na kierowców?

Bieg Powstania Warszawskiego 2017 - utrudnienia w ruchu

W sobotę 29 lipca odbędzie się Bieg Powstania Warszawskiego 2017. Trasa wyścigu będzie przebiegała m.in. Krakowskim Przedmieściem. Zawodnicy wystartują o godzinie 20.10 z ul. Bonifraterskiej w biegu na 5 km. Chwilę wcześniej zmagania rozpoczną wózkarze. Bieg na 10 km rozpocznie się o godzinie 21.00. Meta znajduje się przy ul. Konwiktorskiej. Gdzie mogą wystąpić utrudnienia w ruchu podczas biegu Powstania Warszawskiego 2017? Mapa trasy na pewno przyda się kierowcom poruszającym się na co dzień w tych okolicach.

Bieg Powstania Warszawskiego 2017: utrudnienia komunikacyjne
fot. um.warszawa.pl

Zobacz także

27. Bieg Powstania Warszawskiego 2017 - trasa [UTRUDNIENIA]

O godzinie 20.10 na trasę wyruszą biegacze na krótszym dystansie. Trasa prowadzić będzie ulicami Bonifraterską do ul. Miodowej, Krakowskim Przedmieściem i Karową. Następnie zawodnicy skręcą w ul. Wybrzeże Kościuszkowskie. Na Wybrzeżu Gdańskim na wysokości kamienia – Pomnik Pracy Nauczycieli wykonają nawrót, by następnie wbiec ulicą Sanguszki do mety na ul. Konwiktorskiej.

Bieg Powstania Warszawskiego 2017: utrudnienia komunikacyjne [MAPA - 5km]
fot. festiwalbiegowy.pl

Sportowcy, którzy zmierzą się z dystansem 10 kilometrów wystartują o godz. 21.00. Dla nich trasa przebiegać będzie ulicami Bonifraterską do ul. Miodowej, Krakowskim Przedmieściem i Karową. Dalej biegacze skręcą w ul. Dobrą, Lipową do Browarnej, Topiel i Kruczkowskiego. Po skręcie w ulicę Ludną do ul. Czerniakowskiej, a następnie ul. Wilanowską do Wioślarskiej, Wybrzeżem Kościuszkowskim (w tym tunelem) do ul. Krajewskiego, Zakroczymskiej i mety na ulicy Konwiktorskiej.

Bieg Powstania Warszawskiego 2017: utrudnienia komunikacyjne [MAPA - 10km]
fot. festiwalbiegowy.pl

Zobacz także

Tradycyjnie już podczas 27. Biegu Powstania Warszawskiego zostanie utworzony łańcuch światła. Kibice będą mogli ustawić zapalone znicze przy trasie. Imprezie towarzyszyć będzie też grupa rekonstrukcyjna „Radosław”. Gośćmi honorowymi będą kombatanci, a biegacze symbolicznie założą opaski powstańcze oddając część powstańcom i ludności cywilnej.

Zobacz także

RadioZET.pl/um.warszawa.pl/KP