Zamknij

Bieg Powstania Warszawskiego 2020: zapisy, data [FACEBOOK]

21.07.2020 15:00
Bieg Powstania Warszawskiego 2020: zapisy, data [FACEBOOK]
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Bieg Powstania Warszawskiego w tym roku odbędzie się tylko wirtualnie. Ze względu na panującą epidemię koronawirusa, nie ma możliwości zorganizowania imprezy w takiej formie jak dotychczas. Sprawdźcie, jak można zapisać się i wziąć udział w wirtualnym biegu Powstania Warszawskiego.

Bieg Powstania Warszawskiego 2020: data 

Bieg Powstania Warszawskiego 2020 odbędzie się „wirtualnie”, w dniach 24-26 lipca 2020 r. Oznacza to, że każdy uczestnik indywidualnie wyznacza sobie trasę o długości 5 lub 10 kilometrów.

Więcej informacji o trasie Biegu od organizatorów: Znak Polski Walczącej, czyli popularna „kotwica” jako trasa biegu, dystans 5 lub 10 kilometrów wzorem tradycyjnych zmagań sportowych z Biegu Powstania Warszawskiego, sztafeta maratońska śladem walk powstańczych, bieg wieczorem, a może szybkie 1944 metrów na bieżni? Odniesienia historyczne i te nawiązujące do tradycyjnych edycji BPW mile widziane.

Obchody rocznicy Powstania Warszawskiego: PROGRAM [DATA, BIEG POWSTANIA]

Bieg Powstania Warszawskiego 2020: zapisy, facebook

Aby wziąć udział w Biegu, trzeba zarejestrować na stronie https://tiny.pl/7dlkk Rejestracja jest bezpłatna. Najważniejsze informacje dot. imprezy będą udostępniane na profilu AKTYWNEJ WARSZAWY: https://tiny.pl/7c7nw

 RadioZET.pl/PAB