Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bilety na Depeche Mode, Warszawa 2017 - gdzie kupić?

17.07.2017 14:56
xxx zet

Czy są jeszcze bilety na Depeche Mode? Koncert w Warszawie był bardzo wyczekiwany przez fanów w Polsce. Wydarzenie odbędzie się już w piątek na PGE Narodowym. Sprawdziliśmy, gdzie można kupić wejściówki.

Bilety na Depeche Mode, Warszawa 2017 - gdzie kupić? fot. ons.pl

Depeche Mode w Warszawie 2017 to naprawdę duże wydarzenie dla fanów z Polski. W szczególności dlatego, że zespół wrócił do koncertowania po trzech latach przerwy. Koncert w Polsce odbędzie się już w piątek 21 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sprawdziliśmy, czy są jeszcze bilety na Depeche Mode i gdzie można je kupić.

Koncert Depeche Mode w Polsce

Global Spirit Tour jest osiemnastą trasą koncertową zespołu i pierwszą od trzech lat. W trakcie jej trwania będzie kontynuowana akcja charytatywna we współpracy ze szwajcarską firmą produkującą zegarki Hublot. Chodzi o zbieranie funduszy i zwiększanie świadomości istoty misji zapewnienia bezpiecznej wody pitnej dla wszystkich ludzi na świecie. Bilety na koncert Depeche Mode w Polsce weszły do sprzedaży 21 października, a w przedsprzedaży można było je kupić już od 19 października. Supportem zespołu podczas trasy jest brytyjska artystka Maya Jane Coles. 

Depeche Mode, Warszawa 2017 - bilety

Czy są jeszcze bilety na Depeche Mode w Polsce? Niestety, nie mamy dobrych informacji dla fanów, którzy przegapili datę rozpoczęcia sprzedaży. Na stronie ticketmaster.pl na ten moment dostępnych jest tylko kilka sztuk i prawdopodobnie zostaną wyprzedane w ciągu kilku godzin.

Wszystkim, którym udało się kupić bilety na koncert Depeche Mode w Warszawie życzymy dobrej zabawy. Oprócz muzyki z najnowszej płyty zespołu, na pewno nie zabraknie również ich największych hitów.

RadioZET.pl/ticketmaster.pl/KP

Oceń