Zamknij

Bilety na Depeche Mode, Warszawa 2017 - gdzie kupić?

Redakcja
17.07.2017 14:56
Bilety na Depeche Mode, Warszawa 2017 - gdzie kupić?
fot. ons.pl

Czy są jeszcze bilety na Depeche Mode? Koncert w Warszawie był bardzo wyczekiwany przez fanów w Polsce. Wydarzenie odbędzie się już w piątek na PGE Narodowym. Sprawdziliśmy, gdzie można kupić wejściówki.

Depeche Mode w Warszawie 2017 to naprawdę duże wydarzenie dla fanów z Polski. W szczególności dlatego, że zespół wrócił do koncertowania po trzech latach przerwy. Koncert w Polsce odbędzie się już w piątek 21 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sprawdziliśmy, czy są jeszcze bilety na Depeche Mode i gdzie można je kupić.

Koncert Depeche Mode w Polsce

Global Spirit Tour jest osiemnastą trasą koncertową zespołu i pierwszą od trzech lat. W trakcie jej trwania będzie kontynuowana akcja charytatywna we współpracy ze szwajcarską firmą produkującą zegarki Hublot. Chodzi o zbieranie funduszy i zwiększanie świadomości istoty misji zapewnienia bezpiecznej wody pitnej dla wszystkich ludzi na świecie. Bilety na koncert Depeche Mode w Polsce weszły do sprzedaży 21 października, a w przedsprzedaży można było je kupić już od 19 października. Supportem zespołu podczas trasy jest brytyjska artystka Maya Jane Coles. 

Depeche Mode, Warszawa 2017 - bilety

Czy są jeszcze bilety na Depeche Mode w Polsce? Niestety, nie mamy dobrych informacji dla fanów, którzy przegapili datę rozpoczęcia sprzedaży. Na stronie ticketmaster.pl na ten moment dostępnych jest tylko kilka sztuk i prawdopodobnie zostaną wyprzedane w ciągu kilku godzin.

Wszystkim, którym udało się kupić bilety na koncert Depeche Mode w Warszawie życzymy dobrej zabawy. Oprócz muzyki z najnowszej płyty zespołu, na pewno nie zabraknie również ich największych hitów.

RadioZET.pl/ticketmaster.pl/KP