Zamknij

Black Friday 2017: AliExpress - najlepsze promocje na Czarny Piątek

Redakcja
21.11.2017 11:05
Black Friday 2017: AliExpress - PROMOCJA na Czarny Piątek 24.11.2017
fot. pixabay.com

AliExpress i promocje na Black Friday 2017 to jedno z najczęściej wyszukiwanych zapytań przez internautów. Czarny Piątek zbliża się wielkimi krokami, dlatego niektórzy już zaczynają przygotowania na dzień wielkich wyprzedaży i zastanawiają się, co warto wtedy kupić. Sprawdzamy najlepsze oferty i promocje na Black Friday 2017 w AliExpress.

AliExpress - promocja na Black Friday 2017. W tym roku Czarny Piątek wypada 24 listopada. Tego dnia w wielu sklepach można otrzymać zniżki nawet do 80%. Co będzie można kupić na przecenie? Sprawdzamy najlepsze oferty i zniżki AliExpress na Black Friday 2017.

Zobacz także

Black Friday 2017 - AliExpress

Promocje na AliExpress organizowane są na bardzo różne okazje. Sklep oferuje kupony lub zniżki stałe na produkty z wybranych kategorii. Na razie nie ma oficjalnych informacji na ten temat, jednak domyślamy się, że na Black Friday 2017 AliExpress również zaskoczy swoich klientów specjalnymi ofertami i zniżkami. Oprócz tego spodziewamy się także, że z okazji Cyber Monday promocje na AliExpress będą dostępne. To właśnie tego dnia sklepy internetowe zwykle organizują specjalne akcje, choć obecnie również w Czarny Piątek można skorzystać z różnych promocji na zakupy online.

Zagłosuj

Czy robisz zakupy na AliExpress?

Liczba głosów:

AliExpress - promocja na Black Friday 2017

Jakie promocje na Black Friday 2017 AliExpress zaproponuje swoim klientom? Do tej pory można było korzystać głównie z wyprzedaży w kategorii "Szybkie Okazje", które zmieniały się co kilka dni lub innych sezonowych promocji. W tej chwili sklep ogłosił już wszystkie promocje na Black Friday 2017. Aliexpress oferuje swoim klientom także pewnego rodzaju loterię, w której można wylosować dla siebie dodatkowe kupony rabatowe. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej sklepu.

Najciekawsze promocje na Black Friday 2017 w Aliexpress to między innymi oferta na kosmetyki. Przy zakupie 3 sztuk otrzymamy dodatkowo niespodziankę. Szczegóły wybranych ofert dostępne są

na specjalnej stronie internetowej

. 

Przypominamy również, że w poniższym artykule zbieramy wszystkie najciekawsze zniżki i promocje na Black Friday 2017 z różnych sklepów:

>> BLACK FRIDAY 2017: lista sklepów i ofert na Czarny Piątek w Polsce

RadioZET.pl/KP