Zamknij

Black Friday 2017 POLSKA - kiedy i w których sklepach będą promocje?

Redakcja
24.11.2017 13:40
Black Friday 2017 POLSKA - kiedy i w których sklepach będą promocje?
fot. pixabay.com

Kiedy jest Black Friday 2017? Polska przejęła ten zwyczaj ze Stanów Zjednoczonych, gdzie jest on najbardziej popularny. Tego dnia sklepy oferują wiele zniżek i specjalnych ofert, a sam Czarny Piątek nazywany jest początkiem sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem. Sprawdzamy, kiedy wypada Black Friday 2017 i w których sklepach będzie można skorzystać z promocji.

Black Friday 2017 - Polska. Kiedy wypada i w których sklepach dostaniemy zniżki? Czarny Piątek jest określany jako największy na świecie dzień wyprzedaży. Co roku pod koniec listopada sklepy odwiedza największa ilość konsumentów, którzy chcą skorzystać ze specjalnych ofert i atrakcyjnych zniżek.

Black Friday 2017 - POLSKA. Kiedy wypada?

Black Friday wypada zawsze po Święcie Dziękczynienia. Ponieważ ta data jest ruchoma, co roku Czarny Piątek wypada inaczej. Zasada jest taka, że Święto Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych przypada na czwarty czwartek listopada, a Black Friday jest dzień później. Kiedy jest Black Friday 2017? W tym roku będzie to 24 listopada. Często w sklepach promocje nie trwają tylko przez ten jeden dzień, a są wydłużane najczęściej na cały weekend.

Zobacz także

» Black Friday 2018 - POLSKA: LISTA SKLEPÓW i promocji na Czarny Piątek

W których sklepach Black Friday 2017?

Ponieważ Black Friday 2017 w Polsce zbliża się wielkimi krokami, sklepy powoli zaczynają ogłaszać oferty przygotowane specjalnie na tę okazję. Najważniejsze informacje o promocjach na Black Friday 2017 w Polsce zbieramy w osobnym artykule, który można znaleźć poniżej:

>> Black Friday 2017: lista sklepów i ofert na Czarny Piątek w Polsce

Jedną z najciekawszych ofert na Black Friday 2017 w Polsce to m.in. promocja w Rossmannie 1+1 na perfumy i zestawy prezentowe, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w poniższym artykule:

>> Black Friday 2017: Rossman - promocja 1+1 na zakup dowolnych perfum

Również RTV Euro AGD rozpoczął akcję promocyjną na Black Friday 2017 o nazwie "Black Weeks". Przez cały listopad co tydzień sklep oferuje oferty zniżkowe na produkty z kategorii "tv, audio i video", "AGD", "gry i konsole" i inne nawet o 600 zł taniej.

Z kolei serwis eBay oferuje 15-procentowy kupon na cały asortyment na eBay.pl oraz wprowadziła program "Okazje", w ramach którego dostępne są rabaty w wysokości od 20 do 90% na przedmioty z całego świata z darmową wysyłką.

Zagłosuj

Czy skorzystasz z ofert podczas Black Friday 2017 w Polsce?

Liczba głosów:

Black Friday 2017 jest utożsamiany z początkiem sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem w Stanach Zjednoczonych. W czarny piątek wiele sklepów czynnych jest dłużej niż zwykle, czasem nawet całą dobę. Ze względu na popularność tego zwyczaju, zaczął on pojawiać się w innych krajach, również w Polsce. Oprócz Czarnego Piątku spotykany jest także Cyber Monday, czyli Cyberponiedziałek. To kolejna okazja do zrobienia zakupów w okazyjnych cenach, jednak tego dnia zniżki oferują głównie sklepy internetowe.

RadioZET.pl/KP