Zamknij

Lidl - buty Birkenstock: kiedy w sprzedaży, gdzie i za ile je kupić? [CENY]

Paweł Żurek
13.05.2019 11:24
Lidl - buty Birkenstock: kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i za ile? [CENY]
fot. Instagram.com/Birkenstock

Buty Birkenstocka będą w Lidlu - taka informacja ukazała się w poniedziałkowy poranek na wielu serwisach life-stylowych. Jest ona o tyle ważna, że obuwie tej firmy uchodzi za jeden z modowych hitów. Do tego, cena butów Birkenstock w Lidlu będzie niższa niż np. w butikach. Gdzie można kupić buty Birkenstock i ile będą kosztować? Sprawdźcie w naszym artykule. 

Lidl - buty Birkenstock: kiedy buty trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je kupić? W których sklepach są dostępne buty?  Odpowiadamy na zadawane pytania oraz sprawdzamy szczegółowe informacje o butach Birkenstock w Lidlu. 

Lidl - buty Birkenstock - kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Na pytanie o to kiedy buty Birkenstock trafią do Lidla w 2019 roku możemy już odpowiedzieć. Buty Birkenstock trafią do sprzedaży 13.05.2019. Obuwie nie będzie jednak dostępne w sklepach stacjonarnych. Jeśli zdecydujemy się na kupno klapków Birkenstock, będzie można je nabyć za pośrednictwem internetowej strony Lidla: lidl-sklep.pl

>> Lidl - sklep internetowy w Polsce: jak działa? Kiedy zrobimy zakupy przez internet?

>> Lidl - torebki Michaela Korsa: kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i za ile? [CENY]

Od 5 kwietnia Lidl uruchomił swój własny sklep internetowy. Na "wirtualnych półkach" znalazły się już artykuły do domu lub sprzęt AGD. Przez najbliższy czas, sieć nie planuje wprowadzić żywności do sprzedaży online.

To początkowa faza. Zaczynamy z 650 artykułami. Nowa oferta w sklepie internetowym będzie się pojawiać w poniedziałek, czwartek i sobotę - mówił Maksymilian Braniecki, prezes Lidla Polska.

Buty Birkenstock w Lidlu - CENA. Ile kosztują?

Wiele osób szuka w sieci także informacji na temat cen butów Birkenstock w Lidlu. Kwota, którą będziemy musieli zapłacić za "najwygodniejsze klapki na świecie", jest znacznie niższa niż cena rynkowa. Buty Birkenstock - kilka różnych modeli - kosztują ok. 99 złotych za sztukę.  

>> Lidl hojny dla stażystów. Podwyższono im pensje

>> Lidl. Tanie torebki Michael Kors nie pochodzą z oficjalnej dystrybucji

RadioZET.pl/glamour.pl/PZ