Zamknij

Camelowy to kolor - odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 5 000 zł

Paweł Żurek
20.05.2020 14:16
Camelowy to kolor - odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 5 000 zł
fot. Bartosz KRUPA/East News

Camelowy to kolor.. Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" oraz jej dokładne wyjaśnienie, można znaleźć poniżej. Sprawdzamy także, czy uczestnik programu wybrał poprawny wariant, wygrała 5 000 zł i pozostała w dalszej grze o milion.

Camelowy to kolor - odpowiedź i pytanie z "Milionerów" za 5 000 zł Prawidłową odpowiedź na pytanie z teleturnieju TVN oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Camelowy to kolor - pytanie z Milionerów za 5 000 zł

Pytanie z "Milionerów" brzmiało: Camelowy to kolor.. Uczestnik musiał wybrać jedną z czterech odpowiedzi: 

A. Majonezowy z keczupem

B. Czerwone wino z kolą

C. Kawy z mlekiem

D. Jagód ze śmietaną

Uczestnik programu TVN przy udzielaniu odpowiedzi miał wątpliwości, których nie rozwiało wykorzystanie pierwszego koła ratunkowego: 50 na 50. Komputer pozostawił dwie opcje: B i C. Uczestnik poprosił o pomoc publiczność, która w zdecydowanej większości wybrała odpowiedź C. Uczestnik poszedł za podpowiedzią widzów i zaznaczył tę opcję.

Milionerzy - Camelowy to kolor [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów" jest C. Uczestnik mógł grać o wyższe nagrody. 

Kolor camelowy zawiera całą gamę odcieni ciepłego i złotego beżu. Jest używany do podkreślenia opalenizny i ciemnej karnacji. Nazwa koloru pochodzi od określenia skóry wielbłąda, z której produkowano drogie i luksusowe płaszcze w XIX wieku

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.  

RadioZET.pl/PZ