Zamknij

Chłopaki nie płaczą w TV - kiedy emisja filmu w TV? Gdzie i o której go oglądać? [PROGRAM TV]

Paweł Żurek
21.03.2019 11:38
Chłopaki nie płaczą w TV - kiedy emisja filmu w TV? Gdzie i o której go oglądać? [PROGRAM TV]
fot. youtube screen

Chłopaki nie płaczą: kiedy kultowa komedia Olafa Lubaszenki będzie w TV i na jakiej stacji oglądać film z Laską, Bolcem i Fredem w rolach głównych? Komedia, pomimo wielu lat od premiery, jest dalej bardzo popularna. Podajemy szczegółowe informacje o Chłopaki nie płaczą w TV.

Chłopaki nie płaczą w TV - kiedy emisja filmu w telewizji? O której godzinie można obejrzeć film Olafa Lubaszenki? O czym jest film Chłopaki nie płaczą? Przedstawiamy szczegółowe informacje o produkcji Olafa Lubaszenki.

>> Olaf Lubaszenko w Radiu ZET: "Chłopaki Nie Płaczą 2"? Powstał już pomysł na kontynuację polskiej komedii [WIDEO]

Chłopaki nie płaczą - kiedy, gdzie i o której oglądać film w TV? [PROGRAM]

Chłopaki nie płaczą już niebawem będzie można obejrzeć w TV. Wśród fanów polskich filmów, produkcja Lubaszenki cieszy się niesłabnącą popularnością, choćby ze względu na niezwykły humor w dialogach i kreacje aktorskie, które zostały zapamiętane na długo. Film Chłopaki nie płaczą będzie można obejrzeć w telewizji 21 marca 2019 roku o godzinie 22:35 na kanale TVN.

 Wiosenna ramówka TVN 2019 - seriale, programy. Kiedy i co oglądać? [SPOT]

>> TYLKO U NAS: Będzie druga część filmu „Chłopaki nie płaczą” [WIDEO]

Chłopaki nie płaczą - o czym jest film? [OBSADA, ZWIASTUN]

Chłopaki nie płaczą to legendarna polska komedia, która opowiada o Jakubie Brennerze, zdolnym skrzypku. Niespodziewanie spotkał on dwóch gangsterów, którzy dokonywali transakcji. Nie doszła ona do skutku m.in. przez Brennera, przez co ten musiał zacząć się ukrywać. Muzyk podpadł także lokalnemu bossowi, który także zaczął go szukać. 

- Bohaterami filmu są dwaj młodzi przyjaciele: skrzypek Kuba (Maciej Stuhr) i Oskar (Wojciech Klata), którzy przez przypadek zostają wplątani w aferę z gangsterami. Pewnego wieczoru Kuba postanawia pomóc swemu nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi ściągając do domu jego wuja dwie dziewczyny z agencji towarzyskiej. Po szalonej nocy okazuje się, że chłopców nie było stać na takie rozrywki. Opiekun "panienek" nie zastanawiając się długo, w ramach zapłaty bierze sobie cenną figurkę z kolekcji wspomnianego wuja. Aby ją odzyskać, Kuba zastawia w lombardzie swoje skrzypce i z pieniędzmi wędruje do agencji. Tam wpada w sam środek mafijnej transakcji. Powstaje zamieszanie, wybucha strzelanina i przy okazji ginie walizka z kasą. Gangsterzy, podejrzewając o kradzież Kubę, ruszają jego śladem. Tymczasem Oskar wdaje się w romans z panienką lekkich obyczajów, Lili (Anna Mucha), która chce dla niego zmienić swoje życie - tak brzmi opis filmu podany przez producenta. 

Zagłosuj

Znasz cytaty z filmu Chłopaki nie płaczą?

Liczba głosów:

Obsada Chłopaki nie płaczą:

  • Maciej Stuhr – Jakub Brenner
  • Wojciech Klata – Oskar
  • Tomasz Bajer – Laska
  • Cezary Pazura – Fred
  • Mirosław Zbrojewicz – Andrzej Grucha
  • Michał Milowicz – Bolec
  • Anna Mucha – prostytutka Lili, Samanta
  • Monika Ambroziak – prostytutka Andżela, Cycofon
  • Bohdan Łazuka – szef, ojciec Bolca

RadioZET.pl/PZ