Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Co obejrzeć w Halloween 2017? 5 najlepszych thrillerów i horrorów 2017

26.10.2017 19:15

Co obejrzeć w Halloween 2017? Horrory i thrillery są uwielbiane przez tych, którzy na święto duchów planują maratony filmowe w domu czy w kinach. Jeśli zastanawiacie się, co warto uwzględnić w repertuarze domowego kina, przedstawiamy 5 propozycji, które są w tej chwili najlepiej oceniane przez internautów.

Co obejrzeć w Halloween 2017? 5 najlepszych thrillerów i horrorów 2017 fot. pixabay.com

Halloween 2017: co obejrzeć? Horrory i thrillery, które w najbliższym czasie pojawią się w kinach to m.in. "Slumber", "Dead Awake" czy "Piła: Dziedzictwo". Jednak po co czekać na premiery, skoro jest sporo dobrych produkcji, które każdy fan filmów grozy musi obejrzeć? Sprawdzamy, jakie są najlepsze horrory na Halloween 2017.

Zagłosuj

Czy obchodzisz Halloween?

Halloween 2017: co obejrzeć? 

Święto duchów, czyli Halloween 2017 wypada w tym roku w niedzielę, 29 października. Święto w Polsce nie jest zbyt popularne, jednak dla młodych osób to idealna okazja, aby zrobić sobie maraton filmowy i wspólnie ze znajomymi (lub w samotności) obejrzeć najlepsze thrillery i horrory. Sprawdziliśmy, jakie filmy są w tej chwili najlepiej oceniane przez internautów i zebraliśmy je w galerii najlepszych horrorów na Halloween 2017. Sprawdźcie, co warto obejrzeć w tym roku!

Najlepsze horrory na Halloween 2017:

Jeśli szukasz imprezy halloweenowej w Warszawie lub maratonu filmowego w Halloween 2017, przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych wydarzeń w stolicy. Więcej szczegółów w poniższym artykule:

RadioZET.pl/KP

Oceń