Zamknij

Co obejrzeć w Halloween 2017? 5 najlepszych thrillerów i horrorów 2017

Redakcja
26.10.2017 19:15
Co obejrzeć w Halloween 2017? 5 najlepszych thrillerów i horrorów 2017
fot. pixabay.com

Co obejrzeć w Halloween 2017? Horrory i thrillery są uwielbiane przez tych, którzy na święto duchów planują maratony filmowe w domu czy w kinach. Jeśli zastanawiacie się, co warto uwzględnić w repertuarze domowego kina, przedstawiamy 5 propozycji, które są w tej chwili najlepiej oceniane przez internautów.

Halloween 2017: co obejrzeć? Horrory i thrillery, które w najbliższym czasie pojawią się w kinach to m.in. "Slumber", "Dead Awake" czy "Piła: Dziedzictwo". Jednak po co czekać na premiery, skoro jest sporo dobrych produkcji, które każdy fan filmów grozy musi obejrzeć? Sprawdzamy, jakie są najlepsze horrory na Halloween 2017.

Zagłosuj

Czy obchodzisz Halloween?

Liczba głosów:

Halloween 2017: co obejrzeć? 

Święto duchów, czyli Halloween 2017 wypada w tym roku w niedzielę, 29 października. Święto w Polsce nie jest zbyt popularne, jednak dla młodych osób to idealna okazja, aby zrobić sobie maraton filmowy i wspólnie ze znajomymi (lub w samotności) obejrzeć najlepsze thrillery i horrory. Sprawdziliśmy, jakie filmy są w tej chwili najlepiej oceniane przez internautów i zebraliśmy je w galerii najlepszych horrorów na Halloween 2017. Sprawdźcie, co warto obejrzeć w tym roku!

Najlepsze horrory na Halloween 2017:

Jeśli szukasz imprezy halloweenowej w Warszawie lub maratonu filmowego w Halloween 2017, przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych wydarzeń w stolicy. Więcej szczegółów w poniższym artykule:

Zobacz także

RadioZET.pl/KP

Zobacz także: horrory na Halloween