Zamknij

Co znaczy "Despacito" po polsku i po hiszpańsku?

Redakcja
11.07.2017 12:14
Co oznacza tytuł piosenki "Despacito"?
fot. youtube.com / LuisFonsiVEVO

Despacito - co znaczy tytuł tej piosenki i o czym jest jej tekst? Sprawdźcie, o czym śpiewa wokalista w przeboju lata 2017 i jak brzmi tłumaczenie Despacito na język polski.

Co znaczy "Despacito", zastanawiał się pewnie nie jeden fan tego letniego hitu. Śpiewają go już niemalże wszyscy. Na każdym kroku można usłyszeć tę charakterystyczną melodię. Radia w na swoich playlistach mają codziennie piosenkę, która została już okrzyknięta hitem lata 2017. Sprawdziliśmy, o czym śpiewa Luis Fonsi w swoim przeboju "Despacito". Co oznacza tytuł?

Despacito - o czym jest tekst piosenki?

Klip do piosenki "Despacito" ma w tym momencie ponad 2 miliardy wyświetleń i ta liczba ciągle rośnie. Hit portorykańskiego wokalisty Luisa Fonsiego króluje na listach przebojów w stacjach radiowych na całym świecie. Stał się jedną z ulubionych wakacyjnych piosenek 2017 roku. O czym opowiada? Tego nie trudno się domyślić, bo przecież o czym , jak nie o wielkiej miłości, może opowiadać letni przebój! Namiętność i żar gorących uczuć pomiędzy kobietą i mężczyzną - to, mówiąc w skrócie, pokazuje nam piosenka "Despacito".

Co oznacza tytuł piosenki "Despacito"?

Każdy z nas kojarzy już tę piosenkę. Większość z nas próbuje także swoich sił w śpiewaniu jej, gdy usłyszymy ją w radiu. Jednak mało kto zastanawia się, o czym faktycznie śpiewa. Co znaczy "Despacito"? Słowo pochodzi z języka hiszpańskiego. Luis Fonsi i Daddy Yankee w tym wspólnym kawałku śpiewają w refrenie... "Powolutku"! To właśnie tłumaczenie słowa "Despacito". Inaczej też "spokojnie" lub "bardzo powoli".

Jeśli jesteście ciekawi tłumaczenia całego tekstu, sprawdźcie tutaj:

Zobacz także

RadioZET.pl/KP