Zamknij

Co robić w wakacje? 10 pomysłów jak spędzić czas w Warszawie latem

Redakcja
05.07.2017 10:11
Jak spędzić czas latem w Warszawie?
fot. pixabay.com

Co robić latem w Warszawie? Choć pozostanie w domu wydaje się czasem jedyną możliwością, szczególnie w trakcie upałów, wakacje w mieście nie muszą być nudne. Przedstawiamy listę 10 pomysłów, jak spędzić wakacje w Warszawie, by były ciekawe i niezapomniane.

Pomysły na wakacje w mieście są dużym problemem ludzi młodych. Spędzanie lata bez wyjeżdżania na urlop wydaje się być skazane na porażkę od początku. Wcale nie musi tak być. Coraz częściej specjalnie na tę okazję organizuje się różne wydarzenia, które mogą uprzyjemnić ten czas. Przedstawiamy 10 pomysłów, na spędzenie czasu w Warszawie. Niektóre sprawdzą się także dla mieszkańców innych miast, a może będą zachętą, żeby w trakcie lata odwiedzić stolicę.

Wakacje w Warszawie - co robić?

W trakcie upałów najlepszym pomysłem jest spędzenie dnia na basenie lub w aquaparku. Wieczorem, gdy temperatura już zaczyna spadać, można zorganizować piknik lub wycieczkę rowerową. Ostatnio bardzo popularne stały się również spływy kajakowe. Koszt w tym przypadku jest niewielki, a możemy odkryć nasze miasto z zupełnie innej perspektywy. Ciekawym pomysłem jest także wybranie się na spacer w celu zwiedzania naszego miasta. Choć często wydaje nam się, że bardzo dobrze je znamy, w trakcie takiej wyprawy możemy odkryć miejsca, o których nie mieliśmy wcześniej pojęcia.

Jak zorganizować czas latem w mieście?

W tym czasie wiele miejsc oferuje tańsze bilety lub wejściówki na spektakle i wystawy. Czasem dzięki zorganizowanym na ten czas specjalnym wydarzeniom możemy za darmo skorzystać z wielu atrakcji, wybrać się na koncerty ulubionych wykonawców lub skorzystać z warsztatów np. tworzenia wianków i bukietów. Najczęściej organizatorzy pozwalają zabrać ze sobą do domu wykonane przez nas dzieła, dzięki czemu możemy w ciekawy sposób ozdobić swoje mieszkanie na lato. Dobrym pomysłem jest także 

Co robić w wakacje z dzieckiem?

Jeśli nie macie pomysłu, jak spędzić czas ze swoim maluchem, w tym artykule możecie znaleźć dużo inspiracji.

Zobacz także

RadioZET.pl/KP