Zamknij

Co wprowadzono najpóźniej? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 500 złotych

22.07.2020 11:40
Co wprowadzono najpóźniej? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 500 złotych
fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Co wprowadzono najpóźniej? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 500 złotych.

Co wprowadzono najpóźniej? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 500 złotych.

Co wprowadzono najpóźniej? [PYTANIE Z MILIONERÓW, 500 ZŁOTYCH]

Pytanie w "Milionerach" brzmiało: co wprowadzono najpóźniej? Uczestniczka miała do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Telefon

B. Bankomat

C. Telewizor

D. Lodówkę

Uczestniczka po chwili zastanowienia zaznaczył odpowiedź B. 

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Co wprowadzono najpóźniej? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to B.  Uczestniczka odpowiedziała prawidłowo i mogła grać o wyższe nagrody. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB