Zamknij

Czy są jeszcze bilety na koncert Eltona Johna w Sopocie? Informacje

Redakcja
07.07.2017 14:49
Czy są jeszcze bilety na koncert Eltona Johna w Sopocie 2017?
fot. ons.pl

Elton John wystąpi w Sopocie już w niedzielę 9 lipca 2017 w Operze Leśnej. Zainteresowanie było ogromne, dlatego sprawdziliśmy, czy można jeszcze kupić bilety na koncert muzyka.

Czy są jeszcze dostępne bilety na koncert Eltona Johna w Sopocie? Ile kosztują? Muzyk wraz z zespołem odbywa właśnie trasę koncertową "Wonderful Crazy Night Tour". W związku z tym w niedzielę 9 lipca o godzinie 20.00 wystąpi w Operze Leśnej. Sprawdziliśmy, gdzie jeszcze zdobyć bilety na to wydarzenie.

Elton John w Polsce - gdzie kupić bilety?

Bilety na koncert Eltona Johna w Polsce rozeszły się dość szybko. Do sprzedaży weszły 4 listopada 2016 roku. Mamy jednak dobrą informację dla wszystkich, którzy wciąż chcieliby się tam wybrać. W internecie nadal można kupić bilety. Warto się pospieszyć - zostały już tylko ostatnie sztuki.

Ile kosztują bilety na koncert Eltona Johna w Sopocie 2017?

Choć pozostały już ostatnie miejsca, wciąż można zdobyć wejściówki od zaufanego dystrybutora. Na stronie eventim.pl jedna osoba może kupić maksymalnie 8 biletów, a dostępnych pozostało około 50 sztuk. Możliwe do kupienia są już tylko bilety na miejsca siedzące w cenie 399 zł w sektorach R, S, T, W, X i Y. Oprócz tego na stronie alebilet.pl dostępne są bilety w lepszych sektorach, jednak są one sporo droższe (od 450 do 680 zł) i pozostało ich mniej niż 20 sztuk.

Jeśli chcecie kupić bilety na koncert Eltona Johna w Sopocie to koniecznie się pospieszcie! To będzie wyjątkowe wydarzenie, na którym usłyszymy wiele znanych hitów artysty.

RadioZET.pl/KP