Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Czy są jeszcze bilety na koncert Eltona Johna w Sopocie? Informacje

07.07.2017 14:49

Elton John wystąpi w Sopocie już w niedzielę 9 lipca 2017 w Operze Leśnej. Zainteresowanie było ogromne, dlatego sprawdziliśmy, czy można jeszcze kupić bilety na koncert muzyka.

Czy są jeszcze bilety na koncert Eltona Johna w Sopocie 2017? fot. ons.pl

Czy są jeszcze dostępne bilety na koncert Eltona Johna w Sopocie? Ile kosztują? Muzyk wraz z zespołem odbywa właśnie trasę koncertową "Wonderful Crazy Night Tour". W związku z tym w niedzielę 9 lipca o godzinie 20.00 wystąpi w Operze Leśnej. Sprawdziliśmy, gdzie jeszcze zdobyć bilety na to wydarzenie.

Elton John w Polsce - gdzie kupić bilety?

Bilety na koncert Eltona Johna w Polsce rozeszły się dość szybko. Do sprzedaży weszły 4 listopada 2016 roku. Mamy jednak dobrą informację dla wszystkich, którzy wciąż chcieliby się tam wybrać. W internecie nadal można kupić bilety. Warto się pospieszyć - zostały już tylko ostatnie sztuki.

Ile kosztują bilety na koncert Eltona Johna w Sopocie 2017?

Choć pozostały już ostatnie miejsca, wciąż można zdobyć wejściówki od zaufanego dystrybutora. Na stronie eventim.pl jedna osoba może kupić maksymalnie 8 biletów, a dostępnych pozostało około 50 sztuk. Możliwe do kupienia są już tylko bilety na miejsca siedzące w cenie 399 zł w sektorach R, S, T, W, X i Y. Oprócz tego na stronie alebilet.pl dostępne są bilety w lepszych sektorach, jednak są one sporo droższe (od 450 do 680 zł) i pozostało ich mniej niż 20 sztuk.

Jeśli chcecie kupić bilety na koncert Eltona Johna w Sopocie to koniecznie się pospieszcie! To będzie wyjątkowe wydarzenie, na którym usłyszymy wiele znanych hitów artysty.

RadioZET.pl/KP

Oceń