Zamknij

Dance Dance Dance w TVP: kiedy premiera, o co chodzi w nowym programie, kto wystąpi?

Redakcja
01.03.2019 13:52
Dance Dance Dance: premiera, od kiedy, kto wystapi, o co chodzi?
fot. pixabay.com

Dance Dance Dance to nowy program, który już niebawem będzie można zobaczyć w TVP. Są już pogłoski dotyczące tego kto wystąpi w teleturnieju. Sprawdźcie kiedy premiera pierwszych odcinków Dance Dance Dance, kto w nich wystąpi i o co chodzi w programie.

Dance Dance Dance: kto wystąpi w programie? Kiedy premiera pierwszych odcinków Dance Dance Dance? O co chodzi w programie? Czekacie na nowy program w TVP? Sprawdźcie co już wiadomo o Dance Dance Dance. 

Dance Dance Dance: kiedy premiera w TVP?

Premiera Dance Dance Dance najprawdopodobniej odbędzie się 2 marca 2019 roku. Emisja programu jest zaplanowana na godzinę 20:05 w sobotę. W pierwszym sezonie Dance Dance Dance TVP pokaże od 8 do 10 odcinków show. Każdy z epizodów będzie trwał ponad dwie godziny. 

Zobacz także

Program Dance Dance Dance?

Dance Dance Dance będzie kolejnym tanecznym programem w polskiej telewizji – po Tańcu z gwiazdami czy Gwiazdy tańczą na lodzie. W Dance Dance Dance obejrzymy celebrytów, którzy tańczą układy znane m.in. z teledysków znanych muzyków, jak np. Michaela Jacksona czy Justina Timberlake.

Zobacz także

Dance Dance Dance - kto wystąpi?

Program Dance Dance Dance nie ma jeszcze potwierdzonej, oficjalnej listy gwiazd, które w nim wystąpią. Wiadomo już jednak, że przed publicznością zatańczy m.in. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znani z serialu rodzinka.pl. W Dance Dance Dance zatańczy też Katarzyna Dziurska, mistrzyni świata fitness. Jej partnerem w Dance Dance Dance będzie Emilian Gankowski. Teleturniej poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan.

Dance Dance Dance: rozszerzona rzeczywistość   

Rozszerzona rzeczywistość w Dance Dance Dance to jedna z nowości, które na pierwszą edycję programu przygotowują producenci show. Jacek Kurski, dyrektor TVP, zdradził portalowi Wirtualne Media, że przy realizacji Dance Dance Dance będzie używana wygenerowana komputerowo rzeczywistość. - Stworzymy najnowocześniejsze na świecie show taneczne - stwierdził Kurski. 

>> Big Brother wraca do TVN! Najnowsze informacje o reality show

RadioZET.pl/wirtualne media/PZ/